GeYiK MeRKeZi FoRuMu  
Geyik forumvideo mail
Geri git   GeYiK MeRKeZi FoRuMu > Geyik Merkezi > Yeni Üyeler

Yeni Üyeler Evet evet sen yenisin gözünden tanıdım :P Hadi gel de tanışalım :)

Yeni Konu aç  Konu Kapatılmıştır
Seçenekler Stil
Okunmamış 14 Temmuz 2008, 16:01   #31
gizz87
Administrator

gizz87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Blog Yazıları: 2
Rep Puanı: 282
Rep Derecesi : gizz87 is a jewel in the roughgizz87 is a jewel in the roughgizz87 is a jewel in the rough

Alıntı:
climax Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
bilmem.bi feyk,bi samimiyetsizlik veya görüldüğü gibi olmama kokusu...yine yanılıyorumdur umarım..forum sitelerinde alışılmadık yeni girişler ve çok erken mevcut düzen içinde değişiklik yaratma çabası ile birlikte ovırdoz saygınlık ve prestij yakalama çalışması...bütün bunların yanında gizemini koruyabilme ve yeterli data elde edilmesinin mümkün olmaması..bilmem bilemem..umutun dediği gibi..ben sadece diliyle tüm dişlerine dokunmaya çalışan bi salağım.
üyeler hakkında gereksiz önyargıda bulunup kimseyi sorgulayamazsın.Eğer böyle bir duruma kalkıştıysan insanların senin fake olmadığın ne malum diye düşünmelerine yol açarsın.
Üyelerimiz kişisel bilgilerin doğruluğu ya da yanlışlığı yüzünden değil forum içindeki gereksiz davranışlarından dolayı ceza alırlar.

NuriBaba çok zor koşullarda yaşamışsın..umarım bundan sonra ailenle hakettiğin gibi bi hayatı paylaşırsın..Değerli paylaşımların için şimdiden teşekkürler..Aramızda olmandan mutluluk duyuyoruz..

Kendi savaşınızı açmalısınız, kendi düşüncelerinizin uğruna..
Düşünceleriniz yenilse bile, dürüstlüğünüz zafer çığlıkları atmalıdır bunun için..
gizz87 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  
Okunmamış 14 Temmuz 2008, 16:21   #32
Jamjit
"Administrator"
Seek The Red

Jamjit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 515
Rep Derecesi : Jamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of light
Jamjit - MSN üzeri Mesaj gönder Jamjit isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

olaya bak be 33 yaşındaki birisine yaşın çok genç denildi (climax dan bahsediyorum)

ayrıca NuriBaba başından geçenlere üzüldüm nasıl olduğunu ordan burdan okuduğum yazılarla biliyorum ama senin kadar bilemem tabi hem yaşça büyük hem tecrübece fazlasın.

Climax a katılmıyorum, karşı da çıkmıyorum. Bu cümlenin sonunu nasıl bağlayacağımı da bulamadım.

Yeniden hoşgeldin diyorum.
Jamjit isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  
Okunmamış 14 Temmuz 2008, 16:42   #33
NURİ BABA
"Baba Geyik"

NURİ BABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 155
Rep Derecesi : NURİ BABA has a spectacular aura aboutNURİ BABA has a spectacular aura about

Sevgili gizz87 ; gösterdiğin duyarlılığa minnettarım....İşte bizleri ayakta tutan da, yürekli dostlarımızın manevi desteğidir...

Ben kimseden para istemedim ama bir gönülden "merhaba"ya da ömür verilir...

Sevgilerimi sunuyor,gözlerinden öpüyorum...

Alıntı:
Jamjit Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
olaya bak be 33 yaşındaki birisine yaşın çok genç denildi (climax dan bahsediyorum)

ayrıca NuriBaba başından geçenlere üzüldüm nasıl olduğunu ordan burdan okuduğum yazılarla biliyorum ama senin kadar bilemem tabi hem yaşça büyük hem tecrübece fazlasın.

Climax a katılmıyorum, karşı da çıkmıyorum. Bu cümlenin sonunu nasıl bağlayacağımı da bulamadım.

Yeniden hoşgeldin diyorum.

Sevgili Jamjit ; bu yazdıklarımı, yıllar geçse de yazmazdım ama insanın onuru incinince, işte böyle bazı durumları - hata yaparak - açık ediyor....Çevremde ki onlarca arkadaşım, bu süre zarfında beni yurtdışına çalışmaya gitti biliyordu...Zira, içerde olmak değil, özgür olmak önemlidir...Ve içerde olmak, insanlara değer katmaz..!!

Eğer konu, yaşam deneyi ise, evet bu konuda biraz daha istemeden de olsa insan deney sahibi oluyor ve kullandığı sözcüklerle, kendisine kullanılan sözcükleri tartmakta hayli hassaslaşıyor...

Bir söz, ağızdan çıkana kadar, sen hakimsin...çıktıktan sonra ise, ne çare ki o söz sana hakim olur....Bu anlamda sözcükler önemlidir....

Sevgilerimi sunuyor, gözlerinden öpüyorum....

Konu gizz87 tarafından (14 Temmuz 2008 Saat 17:12 ) değiştirilmiştir.
NURİ BABA isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  
Okunmamış 15 Temmuz 2008, 18:09   #34
umuT78
Gold Member

umuT78 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 0
Rep Derecesi : umuT78 is an unknown quantity at this point
umuT78 - MSN üzeri Mesaj gönder

herkes iyi kötü hatalar yapabilir,o anki hislerine duygularına göre yanılabilir...kimseyi kırmak laf çarptırmak bize göre değil ztn...3 gün oldu foruma kayıt olalı nuri baba gibi bende aynı şekilde tanıstım geyikle...ama iyiki de tanısmısımgünlerim daha dolu dolu geçiyorkısa zamanda ısındım hepinize..

GEMİLER GİBİ HAYAT...!!!
umuT78 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  
Okunmamış 15 Temmuz 2008, 18:11   #35
gizz87
Administrator

gizz87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 282
Rep Derecesi : gizz87 is a jewel in the roughgizz87 is a jewel in the roughgizz87 is a jewel in the rough

o hepinizin cana yakınlığından kaynaklanıyo..elimize geçen fırsatları en iyi şekilde değerlendirebiliyosak ne mutlu bize..hepimize

Kendi savaşınızı açmalısınız, kendi düşüncelerinizin uğruna..
Düşünceleriniz yenilse bile, dürüstlüğünüz zafer çığlıkları atmalıdır bunun için..
gizz87 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)  
Okunmamış 18 Temmuz 2008, 20:22   #36
~ ŞiRiNE ~
Ala Geyik

~ ŞiRiNE ~ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Bulunduğu yer: dünyadan geyik merkezine dünyadan geyik merkezine :P
Rep Puanı: 14
Rep Derecesi : ~ ŞiRiNE ~ is on a distinguished road

yorumsuz...
Okunmamış 18 Temmuz 2008, 20:48   #37
aldırmadan_hayata
Ala Geyik

aldırmadan_hayata - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 12
Rep Derecesi : aldırmadan_hayata is on a distinguished road

h.g nuri baba
Etiketler: , ,

Bookmarks

Seçenekler
Stil