GeYiK MeRKeZi FoRuMu  
Geyik forumvideo mail
Geri git   GeYiK MeRKeZi FoRuMu > Üye Listesi

paranoyak.kuqla is on a distinguished road

paranoyak.kuqla paranoyak.kuqla isimli Üye şimdilik offline konumundadır

Mus Geyiği

İstatistik

Toplam Mesaj Sayısı
Ziyaretci Mesajı
Blog
Genel Bilgiler
  • Son Aktivitesi: 30 Mayıs 2012 16:08
  • Tavsiye Puanı: 1

Blog

Latest Blog Entry

1 Nisan 2011 23:13 'de paranoyak.kuqla tarafından yazılmıştır. Yorumlar 0
CevaplandırıldıKategorisiz
Biz hiç bir zaman birlikte tam olmadık. Hep biraz eksiktik,biraz yarımdık. Okumaya başladığın bir kitabın yarısında bırakırsın ya, öyledik işte.
Hep bir köşede durdum o kitap gibi. Bir kere bile açıp okumaya zahmet göstermedin. Uzaktan uzağa izledim yaptıklarını, hiç değişmedin. Yeri geldi şaşırttın yeri geldi harcadın beni.
Mesela bizim hiç şarkımız olmadı. O mutlu çiftlere benzemiyorduk. İmkansızdık biz.
Hani olmayacağını bildiğin ama bir o kadar da istediğin şeyler olur...

8 Kasım 2008 19:30 'de paranoyak.kuqla tarafından yazılmıştır. Yorumlar 0
CevaplandırıldıKategorisiz
Kendime ait bir dünyam var. Bunu laf olsun diye söylemiyorum. Kendine ait bir dünyası olan tek insan olmadığımı, benim gibi bir çoklarının olduğunu biliyorum. Kendime ait bir dünyam var benim. Lay lay lom, benim de bir sevgilim var tonlamasıyla söylemiyorum bunu. Kendime ait bir odanın cakasını atmıyorum yeniyetme yaşlarının tınısıyla. Bambaşka bir şey bahsedemediğim!

Küçük hobilerim, mutlaka takip ettiğim yazarlar, asla sektirmeden izlediğim bir bilemedin iki televizyon dizisi var
...
Açıklama
Kullanıcı adı paranoyak.kuqla üyemizin sayfasındasınız. Bu sayfa paranoyak.kuqla ait olup eğer yüklemiş ise albümlerini eğer kayıtlı ise gruplarını ve kişisel bilgilerine ulaşabileceğiniz sayfadır. paranoyak.kuqla bu sayfaya kurallarımıza uygun olan herşeyi yazabilir ve tüm yazdıklarından kendisi sorumludur. paranoyak.kuqla kişisel web sayfası

WEZ Format +3. Şuan Saat: 08:26.