GeYiK MeRKeZi FoRuMu  
Geyik forumvideo mail
Geri git   GeYiK MeRKeZi FoRuMu > Genel > Takıl Kafana Göre

Takıl Kafana Göre Minareyi çalan kılıfını hazırlar derler. Siz konunuza kılıf bulamadınız mı ?? O zaman buyrun TKG 'ye :P

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 20 Temmuz 2017, 09:22   #1
Webmaster
Administrator

Webmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Blog Yazıları: 101

Ruh Hali
olgun10

Rep Puanı: 247
Rep Derecesi : Webmaster has a spectacular aura aboutWebmaster has a spectacular aura aboutWebmaster has a spectacular aura about
Webmaster - MSN üzeri Mesaj gönder
Standart Günaydın Mesajları

Günaydın Mesajları

Günaydın Mesajları
Çok En Güzel Günaydın Mesajları Kısa

gunaydin mesajlariSabah uyanıyorsunuz ve telefonunuzu açtığınız zaman yada cihazınıza baktığınız zaman bir bakmışsınız birisinin mesajı geliyor size. Bu ne kadar da mutlu eder sizleri değil mi? Tabi ki kim heyecanlanmaz ki herkes sevinir bu durumdan. İşte tam bu noktada ne yazacağını bilmeyenler için burada romantik günaydın mesajları yazdık. Sizlere harika ve bir o kadarda romantik olacak şekilde uyku sms mesajı hazırladık arkadaşlar. Arkadaşa yada farketmez anlamlı olacak şekilde istediğiniz herkese gönderebileceğiniz etkileyici günaydın mesajları 2017 burada. Ayrıca çok istek oluyor diye söylüyorum resimli günaydın mesajları facebook twitter için kullanabilirmiyiz diyorsunuz rahatlıkla güvenle kullanabilirsiniz. Kısaca facede paylaş yapabilirsiniz.

Sabahın Kor Güneşi Vursun Suratına öpsün güneş seni benim yerime usulca, gözlerini açtığında ben olayım gözlerinde ben olayım odanın her yerinde günaydın sevgilim.

Gözlerin, Bugüne öyle bir açki herşey istedipğin gibi gitsin bebeğim Günaydın. romantik günaydın mesajları

Bugünde Gözlerimi Seninle Açtım hayata, Senin Adınla Baktım Evdeki her eşyaya, Adını Anıp Dinlediğim Şarkılarda Hep San varsın bebeğim yaşarcasına Günaydın Birtanem.

Günün aydın olsun bugün benden sana bir armağan olsun günaydınlar bebeğim. arkadaşa günaydın mesajları

Yaşanacak bütün senelerin üstünde Adın, Bütün Günlerin üstünde ise gözlerin yazılı sevgilim Günaydın Olsun Sana. harika günaydın mesajları

Öpücüklerle Uyandırmak isterdim seni, Yanımda Olsan Sarardım nazlim.net O Nazik tenini, Seviyorum seni Sabahım Sensin benim Tek iLacım Günaydın AşkıMmmm

Bir Sabahı Bir de Gözlerini Özledim Sevgilim, Sensiz kaçıncı Sabahım Hatırlamaz oldu bedenim, dön artık sevgilim dön artık herşeyim sensiz başlayan güne, gün diyemem sevgilim. GUNAYDIN herşeyim…

Yaşamayı Sevmekten Daha çok seviyorum seni çünki sen yaşamsın sen benim için yeni bir günsün bebeğim Günaydın herşeyimmm.. anlamlı günaydın mesajları

Bugünün sabah güneşi yüzüme vurdukça sanki sen bakıyormuşsun gibi geliyor bana güneş bile gözlerini kıskanıyor sevgilim bunu unutma. Günaydın AşkIm

Her Sabaha Adınla uyanmak sanki yeniden doğmak gibi sevgilim Günaydınlar Birtanem benim.

gunaydin mesajlari resimli
Günaydın sabahımı aydınlatan güneşim

Dur gitme Söylenmemiş sözler var suskun dudaklarımda Çığlıklarımda hapsettiğim Tomurcuk tomurcuk sevgilerim çatlamaya hazır Yeni baştan yaşanacak sevdalar yüreğimde Günaydınım…

Yere düşen yağmur damlaları Kalbine inecek güneşi engellemesin Güneş bulutların arasından Hep sana doğru baksın Güneş güzellikler getirsin Günaydın

Sensiz Günlerim Karanlık Sensiz Aldığım Nefes Yarım Sensiz Güneşi Görmeyen Benim Sevgilim, Günaydın Can Özüm günün Aydın Olsun..

Bu Gün Gözlerimi Açtığımda Hayata Daha Güzel Bakacağım Çünki Bugün Senin Adınla Uyandım Tıp kı Yarında Bu Bugün Uyanacağım Gibi Günaydın Birtanem…

Güneşe Baktığımda Güneş Bile Adını Yazıyor Sabahın Gölgeli Sokaklarına Bugünde Seninle Doğdu Güneş Bugünde Günaydın Mesajları Kısa Resimli Günaydın Mesajları 2017 Adınla Batacak bu güneş Günaydın Sevgilim…

Bir Gün Değil Her Gün Aklımdasın, Bir Anlık Değil Her Zaman Yanındayım Seni Çok Seviyorum Günaydın Biriciğim..

Sensiz Açılan Gözlerim Bugün Seninle Buluşmanın Hasreti içinde Bakıyor güne Bugünde Senin Adınla Nefes Alıyorum Sevgilim Günaydın..

Sensiz Uyanmak istemez Bedenim, Sensiz Nefes Almak istemez Hücrelerim ve Sensiz Yaşayamaz Bu Serserin, Günaydın Sevgilim..

gunaydin mesajlari sevgiliye ozelGüneşin Doğduğu Yer Gözlerin Gibi Umut Verici, Gözlerine Her Baktığımda Umutlarım yeşeriyor Seninle Birtanem Günaydın..

Rüyalarımdan Uyandıran Güneş Bugünde Adını Kulağıma Fısıldadı, Bugün Rüyalarımızın gerçek Olucağı Gün, Günaydın Birtanem…

beni yaşatan Umut, Umutlarımdaki Devrilmeyen Ağaçsın benim için, Rüyalarımda Bulduğum Elini Sımsıkı Tuttuğum Sevgilim Günaydın…

Şimdi Yanımda Olamasanda Adınla Başlıyorum Yeni Hayata, Yüzünü Görmesemde Hayalinle Yürüyorum Adını yazdığım Sokaklarda, Günaydın Sevgilim..

Bir Günüm Değil Bir Ömrüm Ol, Bugünüm Değil Yarınlarım Ol Birtanem Günaydın…

Gözlerimi Bugünde Senin için Açtım hayata, yarında Senin için Açılcak bunu Sakın unutma Günaydın prensesim…

Komik
Günler Günleri Kovaladıkça, Ben Her Defasında Adınla Uyanacağım Bu Hayata, Seviyorum Seni Sakın Unutma! Günaydın…

Bookmarks

Seçenekler
Stil