GeYiK MeRKeZi FoRuMu  
Geyik forumvideo mail
Geri git   GeYiK MeRKeZi FoRuMu > Genel > Takıl Kafana Göre

Takıl Kafana Göre Minareyi çalan kılıfını hazırlar derler. Siz konunuza kılıf bulamadınız mı ?? O zaman buyrun TKG 'ye :P

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 3 Şubat 2010, 02:39   #1
NURİ BABA
"Baba Geyik"

NURİ BABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Blog Yazıları: 2
Rep Puanı: 155
Rep Derecesi : NURİ BABA has a spectacular aura aboutNURİ BABA has a spectacular aura about
Standart Canlı Yayında Skandal...

Canlı Yayında Skandal...

Canlı Yayında Skandal...
Her gün bir kandırmaca daha ortaya çıkıyor. Dertlinin derdine çare arayan program bakın izleyiciyi nasıl kandırıyor?

Kanal 7"de program yapan Ebru Gediz"in bir foyası daha ortaya çıktı. Daha önce 13 yaşındaki kıza canlı yayında, ailesinin yanında "bekaretini verdin mi?" diye soran Gediz bu kez de göz göre göre izleyicisini kandırıyor.

Olay Kanal 7 ekranlarında hafta içi her gün saat 17:00 de yayınlanan Ebru Gediz"in sunduğu Ebru ile paylaştıkça programına şarkıcı Dila"nın programı terk etmesiyle patlak buldu.

Oysa program güzel başlamıştı. Sunucu Gediz ekranda dertlerini anlatan insanları o anda, seyirciyle birlikte gördüğünü, konu hakkında bilgi sahibi olmadığını her zamanki gibi tekrar üstüne tekrar ediyordu.

Şarkıcı Dila programa asistanıyla gelmişti ve o da konuk odasında bekliyordu. Zaten bütün gerçekler de o konuk odasında ortaya çıktı.

SEYİRCİ KADIN KOMŞU GİBİ CANLI YAYINA BAĞLANDI

İddialara göre Dila"nın asistanı konuk odasında otururken odaya bir başka kadın daha girer. Kadın izleyicilerden biridir ama canlı yayına telefonla bağlanır ve stüdyoda derdini anlatan insanla konuşur.

Tüm bunlara tanık olan ve cep telefonuyla kayıt altına alan asistan gördüklerini hemen Dila"ya anlatır ve şarkıcı da yapılan sahtekârlıktan dolayı programı terk eder.

Konuk odasında çekilen video ile, yayındaki ses birbirini tutuyor.

DİNCİLİĞİN KÖKENİ ZATEN YALAN ÜZERİNE KURULUDUR.
DUYMUŞSUNUZDUR, AMAÇ İÇİN YALAN HADİS UYDURMAK EVLADIR DENİLDİĞİNİ.

SOYSUZLUK VE YALANCILIK DİNCİLİĞİN TEMEL KARAKTERİDİR...
Alt 3 Şubat 2010, 05:02   #2
REİSS
LayLayLom ve TKG Mod'u
" C¤ Türkiye C¤ "

REİSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Blog Yazıları: 12
Rep Puanı: 149
Rep Derecesi : REİSS will become famous soon enoughREİSS will become famous soon enough
REİSS - MSN üzeri Mesaj gönder REİSS isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Nuri Baba ilk defa şahit oldun bilmiyorum ama bütün dert bekçisi programların formatı bu yoksa ekmek çıkmıyor bi anketten çok bahsedrler Türkiye'nin en güvenilir sunucuları diye Seda Sayan ve Uğur Dündar çıktı Seda Sayan da bu tarz program yaparken sahtekarlığı ortaya çıktı yani bütün bunların oyun olduğunu aklıselim insan bilir yalnız son cümlendeki ifaden yayıncının dindar bir programcı olması mı yoksa tv nin vizyonu açıkcası izlemediğim bi program olduğundan bilgim yok
Alt 3 Şubat 2010, 11:18   #3
Serkanabur
Geyikanova

Serkanabur - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Derecesi : Serkanabur will become famous soon enoughSerkanabur will become famous soon enough

Bence burda düşünmemiz gereken yapımcıların ne tür bir format kullandığı mı ? Seyircinin ne tür bir format istediği mi ?

Bunların kandırdığı insanların çoğu kanmak isteyenlerden ibaret kanımca. Oturup gün boyu bu deli saçması şeylerle vakit geçirecek kadar işsiz güçsüz olmamız çok acı
.
Alt 3 Şubat 2010, 11:42   #4
MuMi's
Bildiğin Pislik

MuMi's - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 112
Rep Derecesi : MuMi's will become famous soon enoughMuMi's will become famous soon enough

Annem yüzünden böyle saçmalıkları izlemek zorunda kalıyorum...

Dün akşam kadın durumu izah etti güzelce...
Diğer gelen kişinin yayına çıkmak istemediğini, yüzünün görünmemesini istemediğini bu yüzden diğer odadan telefonla bağladıklarını söyledi... Hatta kendi bile böyle bi durum olduğunu bilmiyormuş.
MuMi's isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 3 Şubat 2010, 11:57   #5
ToLgaRaP2007
Geyik Bölümü Mod'u
^^RapStaR**

ToLgaRaP2007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 500
Rep Derecesi : ToLgaRaP2007 is a glorious beacon of lightToLgaRaP2007 is a glorious beacon of lightToLgaRaP2007 is a glorious beacon of lightToLgaRaP2007 is a glorious beacon of lightToLgaRaP2007 is a glorious beacon of lightToLgaRaP2007 is a glorious beacon of light

bunların hepsi yalandan ibaret
ınsanların duygularıyla oynuyolar
bılınclı olupta izleyenlee anlatsak
yınede bıze ınanmıyorlar

Silah korkakta, yönetim akılsızda olursa işler bozulur.
ToLgaRaP2007 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 3 Şubat 2010, 13:10   #6
DEEP_FRİZE
Ala Geyik

DEEP_FRİZE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 52
Rep Derecesi : DEEP_FRİZE will become famous soon enough
DEEP_FRİZE - MSN üzeri Mesaj gönder

Evet Tolga Sana Katılıyorum.. Bunların Hepsi Yalan Ve 1 Kurgu'dan İbaret Sadece.. Hiçbir Zaman Tasvip Etmedim Zaten Bu Tür Programları... Ama Her Kanalda'da Mutlaka Böyle 1 Program Var Ne Yazık ki..

Gözlerini Dünya'ya Kapatmış Bir Mahkum...

Life İs Unfair...
DEEP_FRİZE isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 3 Şubat 2010, 16:59   #7
_jaSper_
Acemi Geyik

_jaSper_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 141
Rep Derecesi : _jaSper_ will become famous soon enough_jaSper_ will become famous soon enough
_jaSper_ - MSN üzeri Mesaj gönder

Şuan Tvdeki tüm programlar böyle saçma düzmecelerle yürüyor.. Biz Türk milleti çok duygusal olduğumuz için , bunlarda durumdan istifade ederek koyuyorlar oraya ağlayan sızlayan feryad eden bi kadın anlat babam anlat ah vah çok üzüldük napsak bilmem yani...
_jaSper_ isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 3 Şubat 2010, 17:22   #8
NURİ BABA
"Baba Geyik"

NURİ BABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Blog Yazıları: 2
Rep Puanı: 155
Rep Derecesi : NURİ BABA has a spectacular aura aboutNURİ BABA has a spectacular aura about

Alıntı:
REİSS Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Nuri Baba ilk defa şahit oldun bilmiyorum ama bütün dert bekçisi programların formatı bu yoksa ekmek çıkmıyor bi anketten çok bahsedrler Türkiye'nin en güvenilir sunucuları diye Seda Sayan ve Uğur Dündar çıktı Seda Sayan da bu tarz program yaparken sahtekarlığı ortaya çıktı yani bütün bunların oyun olduğunu aklıselim insan bilir yalnız son cümlendeki ifaden yayıncının dindar bir programcı olması mı yoksa tv nin vizyonu açıkcası izlemediğim bi program olduğundan bilgim yok

Sevgili REİS ; bir adamın dinle imanla ilgisi yoktur..Sen onu sarhoş gördüğün de şaşırır mısın ? Elbette hayır...

Ancak, bir "Hacı"yı şarhoş görürsen, gözlerine inanamazsın...Neden ? Birinin ki normaldir ama diğerinin ki anormaldir değil mi ?

Şimdi, akşama kadar ve akşamdan sabaha kadar din-iman çığırtkanlığı yapan Fethullahın bu kanalın da, komşu kadın diyerek, devamlı ve maaşlı bir izleyicinin içeriye alınıpta konuşturularak sahtekarlık yapılması ve insanların kandırılması, ne denli dine imana uyuyor ki....?

Sende bilirsin ki, ben "Dindar" insanlara derin saygı duyarım..Zira, hiçbir dindar, böyle sahtekarlıklara bulaşmaz, Allah'tan korkar...

İşte bu anlam da, servet içinde yüzen, ABD nin uşağı ve kölesi olmuş bu tür halkına ihanet içinde olanlar DİNCİ dirler ve onlar için söylemek istediklerimi bu sitenin ahlakı kaldırmaz...

Sanıyorum, samimi bir müslüman olarak bana hak veriyorsundur...!!!

Sevgilerimle..........
Alt 3 Şubat 2010, 17:25   #9
lungo
Beyin Bedava !

lungo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 237
Rep Derecesi : lungo has a spectacular aura aboutlungo has a spectacular aura aboutlungo has a spectacular aura about

ahh annem izliyor böyle saçmalıkları

ne aman oldu ki bu olay?
Alt 3 Şubat 2010, 20:11   #10
REİSS
LayLayLom ve TKG Mod'u
" C¤ Türkiye C¤ "

REİSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Blog Yazıları: 12
Rep Derecesi : REİSS will become famous soon enoughREİSS will become famous soon enough
REİSS - MSN üzeri Mesaj gönder REİSS isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Alıntı:
NURİ BABA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Sevgili REİS ; bir adamın dinle imanla ilgisi yoktur..Sen onu sarhoş gördüğün de şaşırır mısın ? Elbette hayır...

Ancak, bir "Hacı"yı şarhoş görürsen, gözlerine inanamazsın...Neden ? Birinin ki normaldir ama diğerinin ki anormaldir değil mi ?

Şimdi, akşama kadar ve akşamdan sabaha kadar din-iman çığırtkanlığı yapan Fethullahın bu kanalın da, komşu kadın diyerek, devamlı ve maaşlı bir izleyicinin içeriye alınıpta konuşturularak sahtekarlık yapılması ve insanların kandırılması, ne denli dine imana uyuyor ki....?

Sende bilirsin ki, ben "Dindar" insanlara derin saygı duyarım..Zira, hiçbir dindar, böyle sahtekarlıklara bulaşmaz, Allah'tan korkar...

İşte bu anlam da, servet içinde yüzen, ABD nin uşağı ve kölesi olmuş bu tür halkına ihanet içinde olanlar DİNCİ dirler ve onlar için söylemek istediklerimi bu sitenin ahlakı kaldırmaz...

Sanıyorum, samimi bir müslüman olarak bana hak veriyorsundur...!!!

Sevgilerimle..........

elbette yapılanı hiçbir şekilde tasvip etmiyorum arada bir izlediğimde dikkatimi çeken ilginçliklerde olmuyor değil kapalı kadın iyi rolünde oynarken saçı açık kadın kötü rolde oynuyorlardı bunu bilinçaltı yapıyorlar resmen insan sömürü yapdıkları kesin ama tek ben bunu bu kanallarda görmüyorum diğer kanallarda da durum tem ters istikamette ayıp bence bu benim dünyada tanıdığım en iyi insan dediğim kişide saçı açık dinin kul ile Allah arasında olduğu unutluyor malesef

Bookmarks

Seçenekler
Stil