GeYiK MeRKeZi FoRuMu  
Geyik forumvideo mail
Geri git   GeYiK MeRKeZi FoRuMu > Genel > Kahrolsun PKK

Kahrolsun PKK Başkalarının terör örgütü ilan edemediğini biz ilan ettik

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 20 Ağustos 2009, 00:09   #11
PRENSESPB
Ala Geyik

PRENSESPB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Blog Yazıları: 1
Rep Puanı: 3
Rep Derecesi : PRENSESPB is an unknown quantity at this point

bu adamı sevmek mi
PRENSESPB isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 26 Ağustos 2009, 04:01   #12
tubba_
Ala Geyik

tubba_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 13
Rep Derecesi : tubba_ is on a distinguished road

paylaşım harika olmuş arkadaşım ellerine sağlık...
tubba_ isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 8 Ekim 2010, 18:41   #13
Emmi
Guest

Emmi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

1. Almanya'da PKK bayrağı altında konser veren bu şerefsiz kişinin konser alanının kapısına astığı yazı "Türkler ve Köpekler Giremez"
Bu yazıyı gözünle gördün mü ?
2.Adam size, çoluğunuza çocuğunuza şerefsiz desin, sizde onu dinleyin bakalım.
Ağzından o sözler dökülürken yanındamıydın?

3.''Hiçbir şey getiremedim ama bir tek arabama yanıyorum Arabam şerefsizlerin ülkesinde kaldı...''
Alıntı:
ahmet kaya -bununla ilgili pek çok açıklama yaptım. fransa'da liberation, humanite gibi gazeteler bile yer verdi ama benim ülkem bundan haberdar edilmedi. yine de hala inanmak istiyorum; dürüst ve cesur insanların da olduğu bir ülke ise türkiye, yani türkiye böyle insanlar yetiştirdiyse onlar tam da şimdi göstermeliler kendilerini ve bu cümlelerimi aynen yayınlamalılar:

dünyanın her yerinde ve her ülkesinde şerefliler ve şerefsizler vardır. türkiye halkı bunları bilir ve benim bütün bir halkı kastederek bu kelimeyi telaffuz etmeyeceğimi de bilir. ben sözünü sakınmayan bir insanım bunu da bilir. benim 64 milyon insana şerefsiz demeyecek kadar büyük bir yüreğin sahibi olduğumu da bilir, bilmelidir.

kocaman bir halka şerefsiz demek de ayrıca kimin haddi ve hakkı olabilir? üstelik dünya görüşü, hayata olan inancı, halkın içtenliği ve mağduriyeti üzerine kurulu aykırı bir sanatçı bunu diyebilir mi? şerefsizlik üzerine atılmış o inanılmaz derecede kışkırtıcı manşetin altında, ellili yaşına yaklaşmış bir sanatçının içinde doğduğu ve yetiştiği kültürün parçası olduğunu, bu başlığı atanlar bilmiyor mu sanıyorsunuz? biliyorlar ama ne fayda!..

benim bütün bir halkı kastederek şerefsiz demediğimi ve demeyeceğimi bilen ve bu kışkırtıcı başlığı atanların daha namuslu ve daha ahlaklı olmalarını dilemekten başka yapacak fazla bir şey yok. bu kocaman haksızlığı kime havale edeyim bilemiyorum..

nebil özgentürk -peki kimler için şerefsiz dedin?

ahmet kaya -avrupadaki bir konserimde malum magazin gazetecileri derneği ödül töreni'ne değinerek, kendime bir araba almıştım. 42 yıldır bu ülkede yaşadığım ve ürettiğim halde, bir açıklamamdan dolayı o ödül töreninde beni bir gecede vatan haini ve bölücü olarak nitelendiren bir kaç şerefsizin yüzünden, o arabayı keyifle kullanamadım bile dedim. ancak bu sözlerim 64 milyon insana şerefsiz demişim gibi çarpıtılarak lanse edildi.. daha ne diyebilirim ki?

nebil özgentürk - ahmet kaya röportajı.. 1999 paris/fransa..

2sini istiyorum 3. de oku
Alt 8 Ekim 2010, 22:18   #14
GnLLL
Acemi Geyik

GnLLL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 0
Rep Derecesi : GnLLL is an unknown quantity at this point

saçmalığın bu kadarı..kimin ne olduğunu bilmesem inanacağım..senin terörist dediğin şahıs ona çatal fırlatan itten daha fazla terörist değildir..bilip bilmeden ordan burdan bulduğunuz yazılarla insanları karalayamazsınız..atatürkçüyüm p K K ya lanet okuyorum..Ahmet kayayı da cok seviyorum..arif sağıda ailecek tanırım..dediğinizle alakası yok..çamur atın izi kalsın..!
GnLLL isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Etiketler: , , , , , , , ,

Bookmarks

Seçenekler
Stil