GeYiK MeRKeZi FoRuMu

GeYiK MeRKeZi FoRuMu (http://forum.geyikmerkezi.com/index.php)
-   Haberler (http://forum.geyikmerkezi.com/haberler/)
-   -   Hipopotam gibi sevişmek ne demek? Hipopotam nedir? (http://forum.geyikmerkezi.com/haberler/80884-hipopotam-gibi-sevismek-ne-demek-hipopotam-nedir.html)

Webmaster 4 Şubat 2017 10:46

Hipopotam gibi sevişmek ne demek? Hipopotam nedir?
 
Seksi yıldız Megan Fox kendisine sorulan "seks kasediniz var mı?" sorusuna "Ben tıpkı bir hipopotam gibi sevişiyorum" diye cevap verdi. Hipopotam nedir? Hipopotam nasıl sevişir? Hipopotam gibi sevişmek ne demektir?Ayrıntılar haberimizde.

Sekzi yıldız Megan Fox kendisine sorulan "seks kasediniz var mı?" sorusuna "Ben tıpkı bir hipopotam gibi sevişiyorum" diye cevap verdi. Hipopotam nedir? Hipopotam nasıl sevişir? Hipopotam gibi sevişmek ne demektir?Ayrıntılar haberimizde. Neredeyse her ünlünün bir seks kasedi olduğunun ortaya çıktığı günlerde bir soru da Megan Fox'a soruldu: Sizin de seks kasediniz var mı? Güzel yıldızın buna veriği cevap uzun süre konuşulmuştu:

"Eğer böyle bir kaset olsaydı da güzel olmazdı. İşin ilginç yanı bu görüntüleri ben bile seyretmek istemezdim. Çünkü ben tıpkı bir hipopotam gibi sevişiyorum, Ve kendimi öyle görmek istemezdim" dedi. Öncelikle hipopotam nedir onunla başlayalım. Hipopotam Su aygırının diğer adıdır.

PEKİ HİPOPOTAM SU AYGIRI NASIL SEVİŞİR

Su aygırları dişilerini etkilemek için çişlerini ve kakalarını biriktirerek, dişileri yaklaştığı an, onları tazyikli bir şekilde kuyruklarıyla etrafa püskürtür.


WEZ Format +3. Şuan Saat: 15:24.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Copyright geyikmerkezi.com izinsiz kopyalanamaz