GeYiK MeRKeZi FoRuMu

GeYiK MeRKeZi FoRuMu (http://forum.geyikmerkezi.com/index.php)
-   Haberler (http://forum.geyikmerkezi.com/haberler/)
-   -   Cüppeli Ahmet Hoca’ya Suçlama! (http://forum.geyikmerkezi.com/haberler/63773-cuppeli-ahmet-hoca-ya-suclama.html)

KuRTaL 22 Ekim 2010 20:45

Cüppeli Ahmet Hoca’ya Suçlama!
 

Yeni Şafak gazetesi manşet yaptı: Cüppeli Ahmet’ten provokasyon hazırlığı.

Cübbeli Ahmet Hoca'yı çok sert bir dille eleştiren ve manşetten provokatör ilan eden Yeni Şafak gazetesi, siyasetin türban sorununa çözüm aradığı şu günlerde Hoca’nın yapacağı dev sohbet toplantısını provokasyon olarak niteledi.

Gazete, Ataköy'deki Sinan Erdem Spor Salonu'nda düzenlenecek sohbeti, 28 Şubat sürecinde yaşananlara benzetti. Cemaat üyelerine çekilen 'sarıksız gelmeyin' mesajına dikkat çeken gazete, haberde "cüppe, sarık ve çarşaf şovu" diye yazdı.

"Cübbeli Ahmet'ten provokasyon hazırlığı" manşetiyle çıkan gazetenin haberinde gergin ortama dikkat çekilerek "Siyaset başörtüsü yasağına çözüm ararken, Cübbeli Ahmet Hoca, süreci sabote edecek görüntülerin sahneleneceği toplantı için hazırlık yapıyor. Vatandaşlar cübbesiz, çarşafsız gelmeyin uyarısıyla davet ediliyor" denildi. İşte o haberden bazı bölümler:

PROVOKASYON GİRİŞİMLERİ

Siyaset dünyasının başörtüsü sorununu tarihe gömmek üzere seferber olduğu son dönemde 28 Şubat sürecini andıran provokasyon girişimleri baş gösterdi. 'Cüppeli Ahmet Hoca' lakaplı Ahmet Mahmut Ünlü ve yakın çevresi, İstanbul'un selatin camileri dururken, Ataköy'deki Sinan Erdem Spor Salonu'nda düzenleyecekleri sohbet toplantısına vatandaşları içeriği dikkat çeken bir mesajla çağırdı.

Başörtüsü meselesinin tartışıldığı son dönemin hassasiyeti göz önüne alındığında çözüm karşıtı kitlenin 'irtica yükseliyor' argümanını güçlendirecek mesajda, cemaat üyelerine 'cüppesiz, sarıksız ve çarşafsız gelmeyin' çağrısı yapıldığı belirtildi.

29 EKİM TARİHİNİ SEÇTİLER

Cüppeli Hoca ve taraftarlarının Sinan Erdem Spor Salonu'ndan önce İnönü veya Olimpiyat Stadyumu'nda sohbet toplantısı yapmak için izin istedikleri fakat ret cevabı aldıkları öğrenildi. Cüppeli Hoca ve taraftarlarının İnönü veya Olimpiyat Stadı'ndaki buluşmanın tarihi olarak 29 Ekim'i seçmeleri ise dikkat çekti. Yüz bin kişiyi 'sarığınızla ve çarşafınızla gelin' mesajları göndererek bu stadyumlardan birine toplamak isteyen Cüppeli Hoca ve yakınındaki isimler, önümüzdeki pazar günü Sinan Erdem Spor Salonu'nda toplantı yapmak için izin alabildi.

SAYGIN ALİMLERİN ADI KULLANILIYOR

Başörtüsü sorununda olumlu girişimleri provoke edebilecek nitelikteki mesajlarla duyurusu yapılan toplantıya katılımı artırmak için Mahmut Ustaosmanoğlu Hocaefendi'yi plaket verme bahanesiyle davet ettikleri öğrenildi. Aralarında Yusuf El Kardavi, Kays El Mubarek ve Eş Şeyh Abdullah Bin Beyyeh'in de bulunduğu 130 ülkeden alanında uzman ünlü İslam aliminin katılacağı toplantıda, Mahmut Ustaosmanoğlu Hocaefendi'nin güvenliğini ise özel olarak tutulan 500 görevli sağlayacak. Ustaosmanoğlu çevresinin, bu programdan rahatsız olduğu öğrenildi.

n3q4t1v3 22 Ekim 2010 20:49

işini en iyi yapan bölm mod'u :P

KuRTaL 22 Ekim 2010 20:50

Alıntı:

n3q4t1v3 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 660306)
işini en iyi yapan bölm mod'u :P

2 konu açıyorum sadece yaw :D Abartmayın sizde yaw :D

n3q4t1v3 22 Ekim 2010 20:51

Alıntı:

Kurtal Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 660309)
2 konu açıyorum sadece yaw :D Abartmayın sizde yaw :D

yok abartmıyorum . ciddi söyledim

KuRTaL 22 Ekim 2010 20:54

Alıntı:

n3q4t1v3 Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 660311)
yok abartmıyorum . ciddi söyledim

Dur o zaman bende biraz havaya gireyim. Tabi en iyisi benim. Baksana konu üzerine konu açıyorum. Yeter yaw nedir bu böyle :D


WEZ Format +3. Şuan Saat: 20:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Copyright geyikmerkezi.com izinsiz kopyalanamaz