GeYiK MeRKeZi FoRuMu  
Geyik forumvideo mail
Geri git   GeYiK MeRKeZi FoRuMu > Geyik & Mizah > Geyik Yazılar

Geyik Yazılar Komik dialoglar, hikayeler, seriler... Kısacası geyiğin boynuzunu kopartanların yeri :))

Yeni Konu aç  Cevapla
Seçenekler Stil
Okunmamış 14 Temmuz 2011, 13:49   #1
burakozkes
Acemi Geyik

burakozkes - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 31
Rep Derecesi : burakozkes is on a distinguished road
Talking En Komik Sözler 121 TANE

En Komik Sözler 121 TANE

En Komik Sözler 121 TANE
1) Beni taşıyacak erkek istiyorum diyen kadına , Nakliyatçı talip oldu.
2) Micheal Jackson taklidi yapayım diyen arkadaşıma yap dediğimde ölü taklidi yaptı o gün bu gündür görüşmüyorum !
3) Olum Bi rusça bilsem varyaaa off..kaçtane rus kızı tavlarım' diyen arkadaş; Ana dilin Türkçe kaç tane türk kızı tavlayabildin ?
4) Bide 0.facebook bedava diyolar. Ne bedavası abi telefona şarj dayandıramıyoruz. Elektrik bedava mı
5) O değilde Puding çabuk bitmesin diye çay kaşığı ile yiyenler birleşin balkan seferine çıkıyoruz!
6) Beni tankla,tüfekle,ağır sanayi hamlenizle uyandırın ama elektirkli süpürgenin sesiyle uyandırmayın.nolur yalvarırım ne acıdır o
7) TTNET müşteri hzmetlerni aradım.İnternetim sürekli kesilyor,szde keslme var mı dedm.''Biz TTNET kullanmyoruz sadce satyoruz"dedi
8) Eskiden insanlar eğlenmek için çıkıp fotoğraflarını facebook'a koyarlardı, şimdi facebook'a fotoğraf koymak için çıkıp eğleniyor
9) Adınız" yazan yere adını ve soyadını yazdıktan sonra altta "Soyadınız" kısmını görürsün ya. İşte o inceden koyar adama.
10) Migros'a gidip Tamer Karadağlı'yı örnek alarak bu kelebek makarna uçmuyo ? dedim. Çıkışa kadar kovaladı şerefsizler.
11) Böcek görünce çığlık atıp ortalığı koparan mal ; Sen ölünce haşeratın sülalesi üstünde halay çekecek haberin yok
12) Kendimi çok seviyorum. Bana bir şey oLursa yaşayamam xD
13) Allah korusun kaza yapsam yerde yatarken annem yanıma gelir "Hadi kalk da yerine yat." der
14) Ben hayatta iki şeyi çok merak ettim. 1) Hayat niye bu kadar sıkıcı ? 2) Saadettin Teksoy neden hep yağmurlukla dolaşıyor?
15) Gol atınca formayı çıkarır diye kadınlar dünya kupasını izleyen arkadaşım var..
16) Hiçbir şeyin göründüğü gibi olmadığını, kafasıyla tuğla kırdığı halde kaplumbağaya çarpınca ölen Mario'dan öğrendim.
17) Hani karpuz yemek için kaseye bakarsın ve hiç çekirdeği olmayan bir karpuz dilimi görürsün, işte o insanı sevindirir laan.
18) Öğretmenin konuşma diye uyardığı öğrencilerin %99,9 'u ' Hocam ben konuşmuyorum ki zaten ' hastalığına yakalanmıştır.
19) Çaresizlik ne midir? Size tüm heycanıyla birşey anlatan adama, olayın en heycanlı yerinde, bunu daha önce anlattığını söyleyin.
20) 'Hayat paylaşınca güzel' diyen Sertap Erener, madem öyle turkcell'den aldığın reklam parasını bizimle paylaşsana.
21) Beyler şike soruşturmasında tsubasa da gözaltına alınmış.
22) İstanbul'u dinliyorum, gözlerim kapalı. Sonuçta göz ile duyulmuyor yani açık olmasına gerek yok. Haksızsam haksızsın de. ♥
23) Parmağı kesildikten sonra halıya kanı damlayan babama "kanın yerde kalmayacak baba, çünkü annem temizleyecek" dedim, dayak yedim
24) Durumuna ' Burger King.♥ ' Yazan Ergen, Kardeşinin Yorumuyla Yıkıldı. ' Simit Taze mi.? '
25) Fotoğrafımı, durumumu beğenirmisin ? diyenlere. Al şifremi kafana göre takıl diyesim var.♥
26) Durumunu Mado´da dondurma keyfi yazan ergen yan sokakta arkadaşlarıyla meybuz yerken yakalandı.
27) Herkes pinokyo gibi tahtadan insana dönüşme şansı bulamadı, kimileri hep odun kaldı .
28) Mağaza'da çalışsam, "bu üründen elinizde kaldı mı ?" diye soran müşteriye; "git raflara bak amk, elimde mi taşıyacam" derim.
29) Deri koltukta hareket ettiğinde çıkan sesi çevrendekiler yanlış anladı düşüncesiyle tekrarlıyorsan sen eşittir ben demektir..
30) Artık sınavlarda 3 doğru yapana 1 doğruda bizden gibi kampanyalar istiyoruz
31) Tipsiz birini görünce "kanka senin ki geliyor" diyen bir toplumun insanlarıyız hepimiz.
32) - Sevgilisini telefona google diye kaydediyor.. Neymiş efendim aradığı herşey onda varmış salakmısın olum sen ?
33) Dinazorlar yok olmasa nabıcaktık ki lan biz? Öyle hayvan mı olur.Evde beslenmez,bahçeye koysan konu komşuyu yer ..
34) Survivor başlayalı kaç sene oldu. Hiçbir dükkanın camında "Dokunulmazlık kolyesi geldi." yazmadı. Tedirginim dostlar.
35) Çok özeniyorum dizilere; Çocuklar duymasın gibi bir dizide bile ayakkabıyla giriyorlar içeri, ben eşiğe bassam annem çığırıyor.
36) Drogba'nın fan sayfasına "olum ibnelik yapma işte gel amk" yazan Türk benim canımdır, kanımdır
37) Biri şu "browni intense" reklamındaki kadına "nimetle sevişilmez" desin. Lütfen, rica ediyorum.
38) Kaçınız küçükken kaldırım taşlarında hep aynı renge basarak yürümeye çalıştı acaba ?
39) Sürekli salatalık maskesi yapan insanlarsize sesleniyorum , Allah'ın vermediği güzelliği hıyardan beklemeyin.
40) Anne bugün otobüste biri düştü herkes güLdü ama ben güLmedim -Aferim Oğlum kim düştü? -BEN .)
41) O'nu her gördüğünde kαlbiniz hızlı çαrpıyorsα, illα αşıksın demek değildir. Köpek gördüğünüzde de hızlα αtmαzmı kαlbiniz ♥
42) "İsim,şehir oynαrken "C" hαrfindeki ünlüye 'Ceylαn' yαzıp hαyvαnı boş bırαkαn αrkαdαşlαrım vαr. Onlαrα bir αlkış.
43) Annemin salça kutusuna dondurma koydum . Gün intikam günüdür.
44) -Utanmıyo koca koca adamlar kavga etmeye. +Anne onlar boksör ya. -Belli zaten boktan boktan işlerle uğraşıyolar.
45) Lan bu Dr. Oetker manyak mı? Güzelim doktorluğu bırak sen puding yapmaya başla.
46)Bu süperman tişörtlerini belediyemi dağıtıyor?
47) Muhteşem Yüzyılın resmi sponsoru bence "Bebek Bezi" olmalı arkadaş. Her hafta bebek doğuyo ya da bebekle ilgili bişey oluyor.
48) -Mrb İyi Günler Görevli Yetkili Beyfendi Oğlum .Yeni bi telefon alıcaktım. +nası bişey olsun Teyze ? -0.facebook'a girsin yeter.
49)17 yaşındaki Çinli genç iPad 2 alabilmek için böbreğini satmış, iPad 3 çıkınca da beynini satsın, nasıl olsa pek işine yaramaz
50)3 Kapağa Bir Kutup Ayısı Veren Coca Cola; Memlekette Bu Kadar Ayı Varken Senin Bu Çaban Niye ?
51)Brezilya'lı futbolcu Kaka bizim eve gelse..Aaa "Kakam" geldi deyip espriyi patlatırdım.
52)Yatağa dalgınlıkla çoraplarla girip üşenmekten sol ayağımla sağ ayağımdaki çorabı, sağ ayağımla da sol ayağımdaki çorabı çıkarm.
53)Zorlu yaşam mücadelesi Survivor'da iki ayda kazanılan yemek ödüllerini ben ömrüm boyunca yemedim lan. Asıl Survivor benim
54)Impossible imkansız demekse, possible kansız demektir. işte o kadar
55)Gelenin Gideni Aratmadığı Tek Yer Victoria Secret Defilesidir.
56)"Okul nasıl ?" diyenlere. "Bir tane bina işte." diyesim geliyor.
57)6 yaşındaki yeğenim "nasıl oluyorda renkli bir sabundan beyaz köpük çıkıyor?" diye sordu."Düşüneyim" dedim. Hala düşünüyorum. ♥
58)Sheep = Koyun , Don't Sheep = Koymayın' Düz Mantık Hayat Kurtarır.
59)Nihat doğan Survivorda 50 günde 14 kilo vermiş ! Bu hesaba göre 300 gün sonra tamamen kaybolacak... Orda kal Nihat !
60)Türk halkının bilgisayar çağında ota boka 'Reset at düzelir' mantığı ile eskiden televizyonu vurarak çalıştırması doğru orantılı
61)Microsoft, Skype'ı 8.5 milyar dolara satın almış! Deli mi la bunlar, ben bedava indirdim.
62)Birgün tıkladığınz "şifremi unuttum" linkinden "kendini de unutsaydın" cevabı gelirse, o siteyi ilkokul öğretmeniniz kurmuştur.
63)Doğru söyleyip 9 köyden kovulacağıma, köyde yalan söyleyip kente göç ederim çünkü beyin bedava.
64)Seyyar satıcının samimiyetini anlayamıyorum. Mesela; sana 10 Liraya olur ya da 10 Lira ver yeter. Sanki amcasının oğluyuz ya.
65)Arkadaşları daha 100'ü bile geçmemişken "uyumayan 500 kişi bulurum" notu paylaşan arkadaş kadar otistik, şizofren görmedim.
66)Trip atmayan kız can'dır diyemem, çünkü Can diye kız olmaz, kız dediğin Cansu Canan falan olur.
67)+Hocam sınavları okudunuz mu? -Evet .Birazdan üfleyip vericem.
68)Aldığı çantanın arkadaşlarına gerçek olduğuna inandıramayan genç kız, çarşamba pazarında dehşet saçtı.
69)Kabul edelim ki hepimiz eskiden "Sıhhatler olsun"u "Saatler olsun" sanırdık.
70)Bir öğrencinin ders çalışma hikayesi: "Şimdi yatayım sabah kalkar tekrar yatarım."
71)Lafla peynir gemisi yürümez.Sucuk veya zeytin gemiside yürümez,Cünkü gemiler yürüyemeez.
72)Abi saatin çalışıyor mu ? Benimkinede iş bulsana ?
73)0.face'den durumuna "Jakuzi keyfi" Yazan ergenin kardeşinden şok yorum : Leğende rahatmısın abi?
74)Haydar hocaya gelen son soru: "sevgilim japon cinsel iliskiye girsem radyasyon bulasir mi?"
75)Şok, şok, şok.. Sefa Doğanay'ın sırrı çözüldü!! şaka lan şaka ♥
76)118 10 u arayip reklamlarinda oynayan kizlarin numarasini istedim. Suratima kapattilar. Hizmet sıfır. Bi daha da aramam.
77)Doritos reklamındaki kız adamın parmağını yalıyor; Fesat düşünen tek ben değilim biliyorum ♥
78)Aref: Evet şimdi burdan 1 kişi uzatmanızı istiyorum. Kadın:Ee bir şey olmadı? Aref: Ne istiyorsun abla, dolmuşa da mı binmeyelim
79)Klαvye de i ve ş'nin yαn yαnα olmαsı kαdαr mαl bi durum olαmαz.Düşünsene bi, seviyorum yerine sevşyorum yαzdığını.Vαllαhi Sıçtın
80)Birine Mal dediğm gün bana "Lafını geri al" derse ona "Verilen mal geri alınmaz" diyeceğim. İşte o gün en mutlu günüm olacak.
81)Geçen gün yolda yürüyorum bir baktım herkes yürüyor bu kadar mı özentilik olur.
82)Dini bi programa denk gelip kanalı değiştirdikten sonra günaha girmiş gibi hissediyorum ben.
83)Bizim öğretmenlerimizin hiç bir zaman isimleri olmadı, onlar ya Türkçeci, ya İngilizceci ya da Dinci oldular.
84)Turkcell'in 'bumubumu' kampanyasına vodafone'dan jet gibi yanıt 'öbürüöbürü'
85)Pet Şişedeki Suyu İçip , Kapağını UçuranLar ? xD
86)Yolda köpek görünce, sırf köpekçik korkmasın diye yolumu değiştiririm. O derece hayvan severim yani. ♥
87)İlahi Azrail Sen adamı öLdürsün xD
88)Bir yerde duyduğu şarkının ismini bilemeyip, sözlerini Google'a yazıp şarkıyı bulmaya çalışanlar var. Biliyorum.
89)Adrenalin mi istiyorsun ; evde bir tane vazoyu kır , gerisini annene bırak.
90)Kasılan pc, ayak serçe parmağı vurulan sehpa ve kaybolan kumanda.Ulan sizin yediğiniz küfürleri kimse yemedi hala uslanmadınız.
91)Beni 7 aylıkken kilisenin önüne bırakmışlar. Sürüne sürüne caminin önüne gitmişim. İşte iman gücü bu. İnanç bu. <3
92)Düğünde oturmaya mı geldik? diyen o adama sesleniyorum: ben sadece pasta yemeye geldim. Vallaha bak.
93)Bir video pαylαşıp,o videoyu kendi beğenen ve yorum yαpαn,üstüne bir de kendi yorumunu beğenen αdαmın kimsesizliğine üzülüyorum.
94)Merhaba ben ilkokuldan Ali. Hayatım yok benim. Sadece topu tutarım. Süt,ekmek filan alırım. Bir de atlara ilgim var o kadar.♥
95)u şanslı masaya erkek arkadaşıyla katılan kızların aileleri ya sevgili olduklarını bilmiyorsa,alın size yıkım, alın size facia.
96)Kavga ederken Tutmayın lan beni . Diyen çocuğu bıraktım , ağzı burnu dağılmış salağın.
97)Müdür'ün odasında bilgisayara oturup , e-okul fotoğrafını değiştirmeye çalışan masum ergen , gözaltına alındı
98)"Ayy mαtemαtikte ne vαr, çocuk oyuncαğı" diyenlerin kαfαlαrını duvαrα sürtüp kıvılcımlαr çıkαrmαk istiyorum. ♥
99)Kızın birine 'çok tatlısın' yazacağıma 'çok taytlsn' yazdım. - Evet pentiden aldım 3 tane dedi. Vurun lan beni nolur.♥
100)Google'a "Mustafa" yazıldığında Ceceli, Mustafa Kemal ATATÜRK'ten daha önce çıkıyor. Evet gerçekten bir şeyler "Eksik" gidiyor.
101)25 soruluk testten 0 alan var. Canım kardeşim hepsini A yapsan, en az 5 doğru çıkartırsın.
102)İlkokulda kalem açmak için çöpün etrafında 5-6 kişi toplanıp muhabbetin dibine vuran bir nesiliz biz.
103)Öğretmen: Söyle Bakalım Alican; Balıklar neden konuşamazlar ? Alican: Seninde Kafanı Suya soksalar sende konuşamazsın.♥
104)-" Komşu komşunun külüne muhtaçtır " tamam da. Hepsinin wireless'a şifre koymalarına ne demeli ? Terbiyesizler ya.
105)Devir değişti .Önceden deprem olunca herkes sokağa dökülürdü şimdi herkes twittera ve facebooka dökülüyor.♥
106)Aref değil ama Taner KADER'i değiştirebilir. Bakınız: "GADER"
107)Bizim Okulda Bi Kız Var Fiziği Mükemmel, Sınavdan 100 Almış Lan. (:
108)Hani yatıyorsun ya,yorganını çekiyorsun,sarılıyorsun biricik yastığına.Ve ışığı söndürmeyi unuttuğunu fark ediyorsn.Nasıl o acı?
109)"8962524735345678" sayıyı okumayıp okumuş gibi yapanlar burda mı..?
110)Selam Ben Annenizin bahsettiği, Elalemin ders yapan çocuğuyum. Çaktırmayın lan banada Annem aynılarını söylüyor.xD
111)Milli Egitim Her Sıraya Bi Yastık Versin Diyenler xD
112)Başarısızlık Durumunda Avrupalı : '' Biz Nerde Hata Yaptık ?'' Türk :" Aramızda Cenabet Mi Var Lan ?
113)En Kısa Korku Filmi : E-okulu Açta Bi Notlarına Bakıyım
114)Küçükken Bedava Cıkcak Diye Cipsi eLLe Taciz EdenLer xD
115)Damacanadan su doldururken yerleri sel haline getirenler xD
116)Bir kızın içi güzel olsun , gerisini avon halleder. Xd
117)Bazı HocaLar AnıLarıyLa, Bazı HocaLar AnaLarıyLa anıLır (:
118)Okul Bitsin Yaz 3232 Gönder Nah Biter Melodisi Cebine Gelsin xD
119)İkram diyolar parasız vermiyolar ne iş ? xD
120)Kırmızı Işıkta Arabasıyla Geçen hnmfendiye Yurdum Polisinden Alkışlanacak Anons 'Bacım O Geçtiğin Gece Lambası Değil,Çek Sağa
121)Kadin: Askim, bugün disarda yemek yiyelim mi ? Erkek: Tamam, balkona kur sofrayi geliyorum.
--SON--
burakozkes isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 14 Temmuz 2011, 16:41   #2
kan ve gül
Mus Geyiği

kan ve gül - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 31
Rep Derecesi : kan ve gül is on a distinguished road

hepsini okuyamadım ama okuduklarım güzeldi

BLOOD AND ROSE!!!
kan ve gül isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 17 Temmuz 2011, 19:06   #3
lungo
Beyin Bedava !

lungo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 237
Rep Derecesi : lungo has a spectacular aura aboutlungo has a spectacular aura aboutlungo has a spectacular aura about

iyi olanları var.
Okunmamış 19 Temmuz 2011, 12:55   #4
basak275
Ala Geyik

basak275 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 49
Rep Derecesi : basak275 is on a distinguished road

çoğu güzeldi=)
basak275 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Etiketler: , , ,

Bookmarks

Seçenekler