GeYiK MeRKeZi FoRuMu  
Geyik forumvideo mail
Geri git   GeYiK MeRKeZi FoRuMu > Geyik & Mizah > Geyik Yazılar

Geyik Yazılar Komik dialoglar, hikayeler, seriler... Kısacası geyiğin boynuzunu kopartanların yeri :))

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 18 Ağustos 2009, 22:03   #1
plutonyuM
Acemi Geyik

plutonyuM - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 0
Rep Derecesi : plutonyuM is an unknown quantity at this point
Talking Alo Kule

Alo Kule

Alo Kule
- Alo kule duyuyomusun beni? Aloo?
- Duyuyorum, ne duymıcam? Kulenin işi nedir ki sizi duymaktan başka?!. Oh, al altına uçağı, oturt yanına çıtır hostesi. Sonra, alo kule.

- Kule, durum ciddi. Geyik yapma. Kule?

- İki satır konuştuk, geyik oldu. Kuleysek köle diiliz ya lan. Hangisi yanında, esmer, küt saçlı hostes mi? Onun bi de ikizi varmış, TEMA Vakfı'nda çalışıyormuş diyolar. Ha ha ha. Aklıma ne geldi lan bak. "Muzaffer TEMA Vakfı. Türkiye Jön Olmasın!" Ha ha ha. Esenboğa bir Kızılderili ismidir, biliyo muydun? Hahaha.

- Kule, gençliğine doyma e mi. Pisa Kulesi'nden beter olasın, boynun altında kalsın. Lan, durum ciddi.

- Ne o, küt saç yanaştırıyor mu? Okudun mu lan, Clinton bi hostese de yazılmış. Tam 40 dakka göğüslerini okşamış. Hayvan herif, Can Dündar o süreye belgesel sığdırıyo be! 40 dakka göğüs okşanır mı? İnsanın parmağında dolama çıkar.

- Kule, şu an uçak kaçırılmış durumda. Esenboğa'nın üzerinden yedinci turumuzu atıyoruz. Sen farkında diilsin ama, şu an gökyüzünde Elm Hava Koridoru Kâbusu yaşanıyo.

- Yapma ya. Kim kaçırdı uçağı be? Yine oyuncak panda olayı mı?

- Yok oyuncak falan diil.

- Hadi ya, harbi panda mı soktu uçağa manyak. Dikkat edin, nesli tükeniyo o türün zarar görmesin hayvancaaz. Paraşüte takıp Atatürk Orman Çiftliği'ne atın.

- Lan bi sus. Zaten zorbela konuşuyorum. Korsanın elinde atar atmaz patlar türde el bombası çakmak var. Sanırım saatli.

- O zaman tırsma hoca. Yaz saati uygulamasına geçtik, bir saat daa vakiniz var. Durumu yetkililere bildiririz.

- Çabuk bildir, ne zaman bildirecen?

- Vuslata beş kala. Nihahaha.

- Sen ne *bne bi kuleymişsin be arkadaş.

- Hobaaa, doğru konuş. Tehlikedesin diye ağzını bozma. Tedbirini alsaydın. İnsan kokpite bir iki tane kurban derisi zulalar. THK o kadar deri topluyo. At üstüne kurban derisini, yolcular anında harekete geçip kemerleri çözerler, toplu halde korsanın üzerinde otururlar. Sonra yine toplu halde Reha Muhtar'a giderler.

- Korsandan mesaj var. Uçağı Manş Denizi'ne indirmezseniz, yolcuları teker teker çakmakla cıs yaparım diyo.

- Ne, cıs mı? Korkunç bi şey. Sen korsanı "Uslu durursan, atta gitcez" diye oyala, ben bi çare bulurum. Uçakta ünlü var mı?

- Nasıl?

- Uçakta diyorum, Televolelere çıkmış bi tip var mı?

- Var. "Benim olmazsan taciz ederim" şarkısını söyleyen Nihat Doğan uçakta.

- Tecavüzcü demedik, ünlü dedik. Hem ne arıyo ki o KTHY uçağında, ayrıca KTHY ne, Kütahya demeye utanıyorsunuz da, aranızda kodlaşıyo musunuz?

- Kıbrıs Türk Hava Yolları demek o.

- Vay benim sazanıma bak be. Ankara'daki son fıkrayı biliyo musun? Bi kuzu, bi aslan, bi de Türk üç-beş-sekiz oynuyolarmış. Efendim, derken.

- Lan kule, sekizinci tur da bitti. Yeter ama ha.

- Peki Küçük İbo'yu biliyo musunuz?

- Neyini?

- Maket uçak karçırdığı için kırmızı bültenle aranıyormuş. İntertoy tarafından.

- Sen daha geyik yap. Korsan top sakallı bir yolcunun ensesini yaktı. Bütün personel yolcuyu üflüyo. Kuleee. Bi şeyler yap kule.

- Kule dedim de. Kapıkule'de bizim kayınço çalışıyo. Geçen bi İnka yerlisi gelmiş, ne pasaport var elinde ne bişii. İlla gitmek istiyo ülkeye. "Arkadaşa bakıp çıkcam" demiş. Kayınço yememiş tabi. Acaip adamdır kayınço. Gülay Atığ'ın çuvallarını kaldırıp resim çektirmiş. Gül gül öldük.

- Tamam kule, sus. Olay bitti. Bi herif uçağa kement atıp, dişiyle çekerek indirdi uçağı. Korsan, "Çakmağımı almayın, anısı var" diye ağlıyo.

- Vay be. Dişiyle indirdi ha. Şimdi o lavuk, tüm kanallara çıkıp ünlü olur. Biz hâlâ pinekleyelim burda yarasa gibi. Karakutun doğuştan güzel olcak abi. Şans yok ki bizde. Karakutum, çatalkaram, çingenem aabi yaa!

Vedat ÖZDEMİROĞLU
Alt 19 Ağustos 2009, 17:48   #2
lungo
Beyin Bedava !

lungo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 237
Rep Derecesi : lungo has a spectacular aura aboutlungo has a spectacular aura aboutlungo has a spectacular aura about

Karakutum,çatalkaram,çingenem böyle kulelerden korusun Allah
lungo isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 19 Ağustos 2009, 18:15   #3
_kopuk_
Ala Geyik

_kopuk_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 7
Rep Derecesi : _kopuk_ is an unknown quantity at this point

lan kule brk geyigi xD
Alt 19 Ağustos 2009, 18:54   #4
Jamjit
"Administrator"
Seek The Red

Jamjit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Blog Yazıları: 2
Rep Puanı: 515
Rep Derecesi : Jamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of light
Jamjit - MSN üzeri Mesaj gönder Jamjit isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

kule dediysek köle değiliz
Jamjit isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 19 Ağustos 2009, 19:26   #5
daydreamer
Yavru Geyik

daydreamer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Derecesi : daydreamer is an unknown quantity at this point

Pisa Kulesi'nden beter olasın, boynun altında kalsın
Alt 20 Ağustos 2009, 01:48   #6
HenimeX
Geyik

HenimeX - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Blog Yazıları: 1
Rep Derecesi : HenimeX is an unknown quantity at this point

böyle kule düşman başına sağlam adamı götürür

HenimeX isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla