GeYiK MeRKeZi FoRuMu  
Geyik forumvideo mail
Geri git   GeYiK MeRKeZi FoRuMu > Arşiv > Firma Tanıtımı

Firma Tanıtımı Firma Tanıtımları

Yeni Konu aç  Cevapla
 
Seçenekler Stil
Alt 8 Ekim 2016, 18:35   #1
sayginnlp
Acemi Geyik
 
sayginnlp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
 
Üyelik tarihi: 11 Haziran 2013
Bulunduğu yer: izmir
Mesajlar: 2
Rep Puanı: 0
Rep Derecesi : sayginnlp is an unknown quantity at this point
Standart Denizli kişisel gelişim merkezi

Denizli kişisel gelişim merkezi

Denizli kişisel gelişim merkezi
Kişisel gelişim yaşam boyu devam eden bir gelişim sürecidir. Kişisel gelişimde hedeflenen öncelikle bireyin kendini tanımasıdır. Kişisel Gelişim Eğitimlerine olan talep giderek artmaktadır. Çünkü kişisel gelişim alanında çalışan ve çalışmak isteyen kişiler kendilerine başvuran kişilere etkili bir kişisel gelişim hizmeti verebilmek için Kişisel Gelişim Eğitimi almak istemektedir. Kişisel gelişim bireyin birçok açıdan gelişmesine yöneliktir. Bireysel ilişkilerde, sosyal yaşamda, iş yaşamında bireyler, kendi potansiyellerinin farkında olup, becerilerini etkin biçimde kullanabildiklerinde hayatta başarıyı elde edebilirler. Kişisel gelişim bireyin kendini tanımasına, bilinçli farkındalığını arttırmasına ve başarılı bir birey olmasına dönük bir yolculuktur.


Denizli Yaşam Koçluğu Eğitimi

Yaşam Koçluğu kişisel hedeflerine ulaşmalarında bireylere bir yol haritası sunar. Alanlarında başarılı olmuş binlerce insanın, yaşamları boyunca elde ettikleri deneyimleri danışanlara aktarır. Bu deneyimlerin ortak özelliklerini araştırır ve bireylerin kullanabilecekleri stratejiler haline çevirir.

Denizli Yaşam Koçluğu Eğitimi ; profesyonel bir yol arkadaşlığıdır. Hayatınızda yolunuza çıkan engelleri zorlanmadan aşmanıza ve hayat kalitenizi arttırmanıza yardım eden bir istemdir. Hayallerinizi hedeflere dönüştürmenize ve hedeflerinize doğru adım adım ilerlemenize yardımcı olur. Kendinizi keşfetmenize ve hayatınızda fark yaratmanıza yardımcı olur.

Denizli Öğrenci Koçluğu Eğitimi

Denizli Öğrenci Koçluğu Eğitimi ; Sınavlara hazırlanan öğrenciler için hedeflerine ulaşmanın pratik çözüm yolları ve istenilen hedef doğrultusunda kişinin yeniden şekillenmesini sağlayan mükemmel bir programdır. Sınavlara artık stressiz girebilme şansınız var. Ders çalışma alışkanlıklarınız vazgeçilmez olacak. Potansiyelinizi yeniden keşfedecek ve zihinsel performansınızı mükemmele ulaştırabileceksiniz. Tüm sınavlara hazırlananlar için GEÇERLİDİR. (TEOG, YGS, LYS, KPSS, ALES Vb…)

Denizli Aile Koçluğu Eğitimi

Aile Koçluğu; ebeveynler ve çocuklar arasında, mükemmel sayılabilecek ilişkilerin kurulabilmesini sağlar. Aile bireylerinin, aile içi görevlerini en iyi nasıl yerine getirebileceklerini, ailenin sosyal statüsünü de göz önüne alarak belirlerler. Sorunlu evliliklerde, eşlere yol göstererek, eşlerin birbirlerini daha iyi ve daha doğru anlamalarını sağlayarak, bireylerin mutluluklarına katkıda bulunurlar. Aile koçlukları sayesinde birçok yuva yıkılmaktan kurtulmuştur.

Evlilik sadece bir imza değildir. Farklı şartlarda yetişmiş iki insanın, aynı şartlarda yaşamasını sağlamak, kolay bir şey değildir. Aile koçluğu tüm bu zorlukları aşmanızda, size yardımcı olabilecek güvenilir bir dost olacaktır.

Denizli İlişki Koçluğu Eğitimi

Denizli İlişki Koçluğu Eğitimi ; Bireyin kendisiyle olan ilişkisini ve bu ilişkiden dışarı yansıyan görüntüsünü değerlendirmeye çalışır. Kişilerin birbirleriyle, kendileri ve bulundukları kurum arasında, kurumların birbiri ile ilgili iletişim ve davranış şekillerini yeniden düzenlemesine yardımcı olan bir hizmettir.

İlişki koçluğunun önemli bir tarafı, bireyin kendisine uygun eşi veya arkadaşı seçebilmesi için kişinin kriterleri ve değerlerini hesaba katarak, uygun kişinin seçiminin sağlanmasıdır. Doyumlu ve mutlu bir beraberlik, çiftler arasında bağımsızlık ve özgürlüğün eşit; bağlılığın gönülden, görevlerin karşılıklı olduğu ve sorunların yardımlaşarak elbirliğiyle çözüldüğü bir ilişkidir.

Çocuk Ve Gençlere Koçluk

Çocuk ve gençlere koçluk hizmet programı; ebeveynler ve çocuklar arasında, mükemmel sayılabilecek ilişkilerin kurulabilmesini sağlar. Çocukların ve gençlerin, aile içi görevlerini en iyi nasıl yerine getirebileceklerini, belirlemeye yardımcı olur. Gençlerin kendilerini ve ailelerini memnun etmek için neler yapması gerektiği üzerinde çalışır.

Çocukların yaşamlarının değerinin bilincinde olan bireyler olarak büyümesini ve her yaşı yaşaması gerektiğini, büyümek için acele etmeden her çağının keyfini çıkarmasının yolları öğretilir.

Denizli Etkin Zaman Yönetimi

Zamanı geçirerek harcıyor muyuz, yaşayarak kazanıyor muyuz? Zaman mı bizi tüketiyor, biz mi zamanı? Zamanı kullanan biz miyiz, zaman mı bizi kullanıyor. Zamanın saklı hazinesini bulmak ve zamanın geçmesi ile değil, zamanın gelmesi ile yönetebilme becerisine kavuşmak. Zamanla yok olan değil, var olan insanlardan olmayı başarabilmek için. İçinde yaşadığımız dünya çok hareketli ve bu eğilim her gün biraz daha artıyor. Kişisel verimlilik ihtiyacımızın sürekli artması ve zamanımızın gittikçe daha çok kısıtlanması da sırf biz de öyle istiyoruz diye yok olacak bir şey değil. Yine de bizim dışımızdaki güç ve etkenlere karşı tutumumuzu kendimiz belirleyebiliriz. Denizli Etkin Zaman Yönetimi, zamanınızı daha iyi yönetmeniz, hayatınızın kontrolünü daha fazla elinize geçirmeniz için tamamlayıcı bir parça olacaktır.

Etkili İletişim Becerileri

İletişim nedir? İletişim kurmak demek aslında ne demektir? Zihinsel kodlamalar nasıl olur? Bu kodlamaların çözülmesi hayatımızda neyi değiştirir? Gerçekçilik haritalarımızı nasıl çözebiliriz? Başkalarının haritaları ile nasıl eşleştirebiliriz?

Denizli Beden Dili Ve Etkili İletişim

İnsanlar üzerinde yarattığımız izlenim ilk 30 saniyede gerçekleşmektedir ve bu izlenim iş hayatında “ilk izlenim”, özel yaşantıda “bir görüşte aşık olmaktır.” Bu süreyi bilinçli kullandığımız taktirde insanlar üzerinde daha kaliteli bir etki bırakmış oluruz. Beden dilini öğrenmek sizlere iş toplantılarında, mülakatlarda, gündelik hayatta insanlar arasındaki ilişkilerde sözsüz iletişimle ilgili algı ve anlayışınızı doruğa çıkaracaktır.

Denizli Yönetici Koçluğu Eğitimi

Koç , yöneticinin ve kurumunun gelişim serüveninde eşlik ederek, kurumun ve yöneticinin yaşam alanlarını, hedeflerini, hedeflere ait stratejik eylem planlarını oluşturmalarını ve uygulamalarına eşlik edip onlara yol arkadaşı olur. Ülkemizde koçluk az bilinmekle birlikte özellikle Amerika ve Avrupa’da koçluk oldukça yaygındır.

Denizli Yönetici Koçluğu Eğitimi ; Şirketlerin takım yöneticilerine ve takım liderlerine, koçluk formasyonu kazandırmaktır. İşletme bünyesinde yönetim, satış, pazarlama, üretim vb. takımların yöneticilerine ileri düzey koçluk becerisi kazandırmayı hedefleyen eğitim programıdır.

Denizli Yönetici Koçluğu Eğitimi ; katılımcılara koçluk becerisi kazandırararak; Sorumluluk alanlarında bulunan takımların ve ekiplerin performansını maksimize etmelerine, Yaratıcılıklarını geliştirmelerine, Çalışanlarına motivasyon kazandırmalarına, Müşterileriyle ve çalışanlarıyla iletişimlerini güçlendirmelerine, Takım çalışmalarının kuvvetlendirilmesine Pozitif enerjinin kişisel anlamda da kazanılması ve takım ruhu olarak kazanılması Koçluk bir danışmanlık veya terapi değildir. Danışmanlık, bir konuda uzman olan bir kişiden bilgi almak, bir problemin çözülmesi için yardım istemektir. Terapi ise bir alanda zayıf, hasta veya rahatsız olunduğunda yapılan tedavi veya iyileştirmedir. İyi takımların iyi koçları vardır. Organizasyon koçluğu ile spor takımı koçluğunu karşılaştırırsak takımdaki oyuncular organizasyondaki çalışanlardır ve takım organizasyonun kendisini oluşturur. Atletik koçları şimdi büyük ve kompleks organizasyonların genel müdürleri, başkanlarıdır. Organizasyon koçu her düzeydeki yönetici veya çalışanın bireysel hedefleri, zihin durumu ve becerileri ile kurumsal hedeflere varılması için gereken koşulları uyumlandıran kişidir.

Denizli Bioenerji Eğitimi

Bütün canlılarda mevcut olup, hücre zarının bitişiğinde yer alan, moleküller arasında geçerli elektrostatik güçleri inceleyen ve düzenleyen, canlıdaki hareket kabiliyetini sağlayan bir enerji akımıdır. Bu her canlıda mevcut olan enerjidir. . Bu bütün canlılarda olduğu kabul edilen güçtür. Kozmik enerji tepeden girer ve çakralar vasıtasıyla bedenin çeşitli bölgelerine dağılır. Fazlası el ve ayak uçlarından çıkar Evrensel enerji- yaşam enerjisi çi- ki- prana-kozmik enerji olarak adlandırılabilir ama hepside aynı şeyi anlatmaktadır. Bio-Enerji İngilizce bir kelime.Türkçesi “yaşam akımı”dır.

Kozmik bir akımdır. Bilimsel bir konudur. İnsandaki ve canlılardaki bioenerjik hayat akımı ve enerji bedenleri artık bilimsel olarak özel termal kameralarla ve kirlian fotografçılığı ile çekilebilmekte ve ölçülebilmektedir.


Denizli Bioenerji Eğitimi , frekanslar ve enerjetik dalgalar halinde devamlı olarak dalgalar halinde kainata akan bir hayat akımıdır. Kainatın ve onun içinde yer alan tüm unsurların hayat hareketlerine devam etmesi buna bağlıdır. Bir atomun elektronlarının çekirdek etrafındaki

Siyaset ve Seçim Koçluğu

Siyaset bir yönetme sanatı ve bilimidir. Sağlıklı ve başarılı bir siyasetin yapılabilmesi için siyasetçinin akademik, sosyal bilgi ve birikimlerinin yeterli olması gerekir. Bununla birlikte günümüzün değişen ve gelişen toplumlarını memnun etmek ve başarılı bir siyasetçi olmak için artık siyasetçilerin ve özellikle milletvekili seçilmek isteyen adayların, birçok eğitim alması gerekmektedir.

Siyaset ve Seçim Koçluğu eğitimlerden en önemlileri davranış bilimlerini kapsayan etkili konuşma ve hitap etme sanatı, insanları tanıma, ikna etme sanatı, özgüven, liderlik, etkili iletişim ve beden dili, stres ve öfke kontrolü eğitimleridir.

Saygın C&C, çeşitli kurumlarda sürdürdüğü bu eğitimleri, Türkiye de ilk ve tek olarak SİYASİ alanda da gerçekleştirmektedir. Siyaset ve Seçim Koçluğu Eğitimler Seçim öncesi; Etkin iletişim kurmak, seçim çalışmalarında başarılı olmak ve seçim sonrasında da üstlenilmiş görevi başarı ile sürdürmek amaçlı olarak gerçekleştirmektedir.

Denizli Play Attention İle Dikkat Ve Odaklanma Eğitimi

Günümüzde çocukların ortalama %2-%20si civarında yaşadıkları bir sorun düşünün. Diğer bir deyişle okullardaki bütün sınıflarda 1-2 öğrenci de olabilir ya da herhangi bir sınıftaki çocukların 5te birinde de görülebilir. Fiziksel açıdan baktığınızda en ufak bir farklılığı dahi bulunmayan bu çocukların yaşadığı problem sadece ve sadece, dikkatlerini odaklayıp bu odaklanmayı aktif bir şekilde sürdürebilme yeteneklerinin diğerlerinden daha az olmasından kaynaklı. İlk bakışta oldukça basit gibi görünen dikkat eksikliği sorunu sebebiyle ister basit ister karmaşık olsun, çocuklarda çok sayıda davranış problemi ortaya çıkabiliyor. Dikkat eksikliği yaşayan çocuklar dikkatlerini kendilerine söylenilen şeylere yoğunlaştırmakda güçlük yaşadıklarından genellikle anlatılanlardan ya da okuduklarından neredeyse hiçbir şey anlamamış ya da çok kısa zaman içerisinde unutmuş gibi kendisinden istenilen görevleri ve sorumlulukları yerine getirmekte ciddi sorunlar yaşıyorlar.


Günümüzün en yüksek teknolojisi kullanılarak yürütülen Denizli Play Attention İle Dikkat Ve Odaklanma Eğitimi, seansları, vücuda bağlanarak beyindeki odaklanma süreçleri ile ilgi sinyalleri ve verileri okuyan ve yorumlayan son derece güçlü, etkili araçlar kullanılarak gerçekleştirilen bir öğrenme metodudur. Denizli Play Attention İle Dikkat Ve Odaklanma Eğitimi, seanslarında kullanılan teknoloji ile beyin sinyalleri ile özel olarak hazırlanmış olan dikkat ve odaklanmaya yönelik oyunları kontrol etme konusunda destek sağlar. Denizli Play Attention İle Dikkat Ve Odaklanma Eğitimi, seanslarında zihniniz tam anlamıyla bir oyun kontrol cihazı ya da bilgisayar faresi işlevi görür. Denizli Play Attention İle Dikkat Ve Odaklanma Eğitimi, ile dikkat ve konsantrasyonu arttırmaya yönelik özel olarak hazırlanmış olan oyunları aracılığıyla yalnızca dikkatinizi geliştirmeyi öğrenmez bunun yanında günümüzde çevremizde çok yoğun olarak bulunan dikkat dağıtıcı etkenleri önemsememeyi, hafızanızı güçlendirmeyi, bir görevi başladığınız bir işi sonlandırabilmeyi ve en iyi bir şekilde organize olabilme yeteneklerinizi geliştirir. Kazanacağınız bu yeni beceriler çalıştığınız iş yerindeki mevcut performansınızı, kişisel ve mesleki yaşamınızdaki özgüveninizi arttırır ve yaşamınızı şimdikinden daha mutlu ve olumlu bir yöne taşıyabilirsiniz.

Denizli Kozmik Enerji Eğitimi

Kozmik enerji nedir? Aslında tarihte yaklaşık 400 yıl önce Hindistan ve Tibet’te kozmik enerji hakkında bilgi sahibi olunduğu, hatta kozmik kanalların Mısırlılar tarafından binlerce yıl önce bilindiği düşünülmektedir. Günümüzde ise tıp doktoru olan Dr. Vladimir Alexandrovich Petrov (1958-2007) tarafından tekrar keşif edilerek kullanıma kazandırılmıştır. Enerji kaynağını yüksek bilincinin yönlendirdiği şifa kanallarının kullanıldığı bir terapi metodudur.

Günümüze kadar 200 kadar kanal tanımlanmış ve kullanılmıştır. Her hastalığa yönelik bir veya daha fazla enerji kanalı vardır. Hedefe odaklı kanal enerjileri uyumlama (inisiye) almış kişiler tarafından uygulanır ve kısa zamanda gözle görülür sonuçlar elde edilir.

Sağlık ve hayat birbirinden ayrı olarak düşünülemez. Şifa sürecinde hastanın hayatı ve sağlığı iyi yönde etkilenir. Kozmik enerji alanları sonsuz ve tükenmezdir. Temizleme, iyileştirici ve koruyucu özelliklere sahiptir. Kendi içimizde ve ilişkilerimizde uyum, sevgi, yaratıcılık, güzellik, huzurlu bellek ve bilinç, saf düşünce ve vücut dengesine ulaşmamıza yardımcı olur.

Denizli Scio Terapisi Eğitimi

Scio insanlardaki sağlıksal sorunları bulan, teşhis ve tedavide yardımcı olan ileri teknoloji tıbbi bir cihazdır.

Scio ile 4 dakikada insan vücudu taranabilmekte ve birçok sağlık sorunu, tedavi yöntemleri ortaya çıkabilmektedir.

Scio hastanın bilinciyle, bilinçaltıyla ve vücuttaki enerji dağılımıyla ilgilenerek hastalıklara karşı çözüm sunmaktadır.

SCIO cihazı hastalık nedenini bulmakla birlikte hastanın bedeni ile tamamen uyumlu olan dengelemeyi de (enerjetik veya doğal olarak) sağlamaktadır.

Scio Cihaz vücuda binlerce frekans salıp biofeedback, bioresonans, kuantum, homeopati yöntemlerini kullanarak hastayı tüm yönü ile tanıyıp hastalıkları tespit etmekte ve oluşabilecek hastalıklara karşı hekime yardımcı olmaktadır.

Denizli Kariyer Koçluğu Eğitimi

Kariyer, kişinin hayatı boyunca gerçekleştirdiği faaliyetlerdir. Kariyer, bir insanın çalışabileceği yıllar boyunca herhangi bir iş alanında adım adım ve sürekli olarak ilerlemesi deneyim ve yetenek kazanmasıdır.

Zamanını en mükemmel yöneten, en doğru kararları veren, en mutlu yaşamı yaşayan, en mükemmel düşünen, her şeyden anlayan (sanat, politika, müzik, spor, siyaset vb.) vs… Böyle bir şey mümkün olabilir mi? Ya da olmalı mı? Sonuçta koçluk sisteminde iletişim eşitlik temeli üzerinde kurulmuştur. Koçluk yapan ve koçluk alan (“danışan” kelimesi özellikle kullanılmamaktadır. Çünkü danışmak fiilinin özünde eşit bir yapılandırma yoktur.) kişiler özel ve kamusal alandaki statüleri ne olursa olsun koçluk görüşmesi sırasında eşit bir platformda buluşmuşlardır. Dolayısıyla koçun mükemmel bir yaşam yaşıyor olması gibi bir zorunluluk bulunmamaktadır.

Denizli NLP Eğitimi

NLP ile davranışlarınızı irdelediğinizde, duygu, düşünce ve davranış seçenekleriniz artacak, kendi geleceğinizin mimarı olabileceksiniz.

Deneyimleri irdeleyerek oluşum basamaklarını belirlemek, hedefe ulaşmak için onları yeniden düzenlemektir. Elde edilen sonuçlar ve onların insanlar üzerindeki etkileri kişisel programların ürünüdür. Her davranış bir dizi düşünce ve tutum sonucu oluşur. Bu diziyi belirleyerek davranışları kodlayıp, altyapılarını tanımak olasıdır. NLP'nin yaratıcıları olan John Grinder ve Richard Bandler beraberce insan zekasını incelerken her ikisinin de ilgi alanını kapsayan NLP kavramı doğdu. NLP'nin ileri sürdüğü birçok düşünce daha önceleri tartışılmış, bu iki araştırmacı tarafından derlenmiş ve NLP başlığı altında toplanmıştır. Onların düşünme basamakları ve dili kullanma biçimleriyle ilgili özgün görüşleri de eklenerek mükemmelliğe giden yolun haritası çizilmiştir.

NLP, duyuları kullanarak, dış dünya ile ilgili deneyimleri bilinçli ya da bilinçaltı düşüncelere dönüştüren nörolojik süreçlerle ilgilidir. NLP bedenin ve zihnin bir bütün olarak işleyişini irdeler. NLP'nin en çok üzerinde durduğu konu, nörolojik süreçlerin etkinliğini artırmak ve onu yönetebilme becerisi kazanmaktır.

NLP olağanüstü yeteneği inceler. Konusu, insan davranışlarını beraberce biçimlendiren bilinçli ve bilinçaltı süreçlerdir. Başarının anahtarı çoğu zaman bilinçaltında gizlidir. NLP ise fark yaratan öğeyi bulma yetisidir. NLP saklı parçaları bulma yöntemleriyle 'üstün başarı'yı çözümler, yinelenmesine olanak sağlar. İşte NLP'yi geleneksel eğitim programlarından farklılaştıran özellik budur. NLP, katkısını insanlar üzerinde yapar. NLP’nin etkisi, ister öğrenme, ister iletişim, isterse liderlik, hedefe ulaşma ya da sorun çözme alanlarında olsun, her düzeyde değişim meydana getirmektir. Bu değişim her seferinde bir insanda olur.

NLP'nin gelişiminde başka başka insanların katkıları olmuştur. İlk çalışmalar davranışsal yaklaşım olarak tanımlanırken, son zamanlarda vurgulama davranışların ardında yatan kimlik, inançlar ve değerlere kaymıştır. Bilinçli ve bilinçsiz zihinler arasındaki ilişki ve dengenin anlaşılması son dönemlerdeki NLP eğitiminin merkezini oluşturmaktadır.

NLP varsayımlarına göre insanların tam ve doğru olarak gerçeği bilmesi mümkün değildir. Bu durumda amaç, ‘doğru harita’yı oluşturmak değil, sistem yaklaşımına uygun en ‘zengin harita’yı oluşturmaktır. Bir sorun karşısında ne kadar çok davranış alternatifi varsa başarı şansı da bu çeşitlilik oranında artar. Mükemmel kişiler, çok çeşitli bakış açıları ve çok sayıda davranış seçenekleri içeren haritalara sahip olan kişilerdir. NLP, bakış açılarını ve davranış seçeneklerini artırma, zenginleştirme yöntemleri sunar. Çok seçenek sahibi olmak kişiyi mükemmelliğe yaklaştırırken, çok çeşitli bakış açılarına sahip olmak da olgunlaştırır.

Denizli NLP Diploma Eğitimi

Denizli NLP Practitioner Eğitimi

Denizli NLP Master Practitioner Eğitimi

Denizli NLP Trainer Eğitimi


Denizli Reiki Eğitimi

Reiki, Tibet kaynaklı ve son derece basit bir "elle" enerji verme sistemidir. Uzak doğuda bir şifa yöntemi olarak kullanılan Reiki Batı'da uzun yıllar boyunca gizli tutulmuştur. Reiki, sisteminin temel üç derecesini bulunmaktadır.

Reiki enerjisinin tüm insanlığa ait olduğu gerçeğinden hareket eden bu eğitimde, Reiki'ye dair tüm kaynaklardan önemli bir farkı mevcuttur. Denizli Reiki Eğitimleri sadece bilgi içeren programlar değildir. Reiki çalışmaları %75 oranında uygulama esaslıdır. Denizli Reiki Eğitimleri, uygulamacısı ve öğretmenin ihtiyaç duyabileceği her türlü bilgiyi içermektedir.

Reiki ortaya çıkışında insanların hayat kalitesini arttırmak amacıyla, mükemmele ulaşma çabaları içinde ortaya çıkmıştır. Şifa özelliği hayatı mükemmelleştirme çabalarının bir sonucu olarak belirmiştir. İnsanın her boyuttan iyi olmasını hedefleyen bütünsel sistemlerden en önemlilerinden biridir.

Ne kadar uzak doğuda ortaya çıkmış bir sistem olsa da, inançlara dayalı bir sistem değildir. Tamamen bilimsel bir gerçek olan insanın yaşam kaynağının enerji olduğu gerçeği üzerinden işler. Denizli Reiki insanın yaşamsal enerjisini en iyi düzeyde tutmak, hayatını enerji seviyesine göre şekillendirmek ve kendisini enerji boyutunda korumak hedefindedir.

* Reiki içimizdeki yaşam enerjisinin akışını dengeleyen doğal ve güçlü bir sistemdir.

* Reiki her çeşit değişik terapi yöntemleriyle kullanılabilir ve bunları destekler.

* Reikiye uyumlanan kişi her zaman için onu kullanabilir ve yaşam boyunca bu yeteneği kaybetmez.

* Reiki bütün yaşamda olayların akışını ve oluşumları etkiler.

* Reiki rahatsızlıkları önler kişiye pozitif bir sağlık duygusu verir çabuk iyileşmeyi sağlar.

Reiki Eğitimi öncelikle tecrübeli olan eğitmenler tarafından verilir.

Eğitimler üç aşamadan oluşur.

1.Aşama; kendinize ve bir başkasına uygulamayı öğrenirsiniz. Reiki’nin tarihçesi, uygulamanın nasıl yapılacağı hakkında ki bilgiler bu aşamada verilir.

2. Aşama; daha ayrıntılı mental çalışmalar yapabilir ve enerjiyi daha uzağa aktarabilirsiniz. Burada Reiki’nin sembolleri vardır. Bu sembollerle nasıl çalışılacağı öğretilir.

3. Aşama; eğitmenlik aşamasıdır. Bu aşama daha uzun zaman alan bir aşamadır. Ortalama 1-2 yıl süren bir çalışma gerektirir.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.


Reiki Eğitimlerimiz

Denizli Reiki 1 Eğitimi

Denizli Reiki 2 Eğitimi

Denizli Reiki 3 Eğitimi


Denizli Hızlı Okuma Eğitimi


"Anlayarak Hızlı Okuma" hızlı okuma konusuyla ilgili 25 yıldır yapılan beyinle bağdaşan çalışmalara dayanır. Aynı zamanda "Tüm Beyinle Hızlı Okuma Sistemi" olarak bilinen ve daha hızlı okumanızı sağlayan bir tekniktir.


Denizli Hızlı Okuma Eğitimi, okuma hızını 3-4 kat artırmayı ve okuduğunuzu çok daha iyi anlamayı sağlayan bir yöntemdir. Kalıcı olarak öğrenmeyi ve konsantrasyonu düzenlemekte son derece önemli katkısı olan hızlı okuma yöntemleri ayrıca kişilere düzenli okuma alışkanlığı da kazandırır.


İnsanlar okuma konusunda mevcut kapasitesinin tamamını kullanamamaktadır. Bilim alanındaki gelişmeler, öğretim sırasında okunması gereken belgelerin her geçen gün biraz daha artması karşısında insanlar çaresiz kalmakta; zaman konusunda sıkıntı çekmektedir.Denizli Hızlı Okuma Eğitimi en temel hedefi katılımcıların mevcut okuma potansiyellerini en az iki kat arttırarak okudukları metinleri anlama oranlarını arttırırken beyin ve göz arasındaki muazzam ilişki hakkında bilgi sahibi olmaları ve bu ilişkiden bilinçli olarak faydalanmalarını amaçlamaktadır. Bu sayede katılımcıların genel kültürlerini ve sözcük haznelerini arttırmaları, bilgiye çok daha kısa sürede ulaşmaları ve gerek okul gerekse iş yaşamları içerisinde çok daha başarılı bireyler olmalarının önü açılmaktadır. Yapılan araştırmalar, ortalama olarak dakikada 500 kelime okunmasının gerekli olduğunu göstermiştir.


Ortalama bir öğrencinin, üniversite sınavlarında çıkan soruları okuması, normal okuma hızıyla, rahatlıkla yaklaşık 60 dakikasını alır. Denizli Hızlı Okuma Eğitimi, almış bir öğrencinin okuma hızı ise ortalama 2,5 kat daha yüksektir. Dolayısıyla Hızlı Okuyan bir öğrenci, üniversite sınav sorularını yaklaşık 22 dakika içerisinde okuyup bitirecektir. Bu sayede, sınav esnasında yaklaşık 35 dakika ekstra zaman kazanacaksınız. Üniversite sınavlarına hazırlanan bir öğrenci, yıl boyunca, ortalama 6.500 test sorusu okuyup çözer, 450 saat boyunca ders çalışır, dersle ilgili 17.970 sayfa okumak zorunda kalır. Etkin ve Hızlı okuyarak, okuması gereken tüm ders kitapları, metinleri ve testleri şuandakinden 3 kat daha hızlı okuyup anlayarak, sene boyunca büyük zaman kazanacak, daha fazla konuyu çok daha hızlı bir şekilde öğrenecektir.Okuma hızınızı 2-3 kat daha arttıracaksınız. Okuduklarınızı daha iyi bir şekilde anlayacaksınız. Okuduklarınızı daha konsantre, etkin ve hızlı bir şekilde özümseyen değerlendiren ve daha iyi zihinde tutan, verimli okuyucu durumuna geleceksiniz. Göz sağlığı ve kaslarınız ciddi anlamda gelişecek.

Daha hızlı düşünecek, algılayacak, karar verecek, okuma hızınızın en az % 200, verimliliğinizin %300 arttığına şahit olacaksınız. Konsantrasyon problemleriniz asgari düzeye inecek, duygusal ve zihinsel hazırlanma tekniklerini kullanabileceksiniz.


Denizli Hızlı Okuma Eğitimi, almış bir öğrencinin okuma hızı ise ortalama 2,5 kat daha yüksektir. Dolayısıyla Hızlı Okuyan bir öğrenci, üniversite sınav sorularını yaklaşık 22 dakika içerisinde okuyup bitirecektir. Bu sayede, sınav esnasında yaklaşık 35 dakika ekstra zaman kazanacaksınız. Üniversite sınavlarına hazırlanan bir öğrenci, yıl boyunca, ortalama 6.500 test sorusu okuyup çözer, 450 saat boyunca ders çalışır, dersle ilgili 17.970 sayfa okumak zorunda kalır. Etkin ve Hızlı okuyarak, okuması gereken tüm ders kitapları, metinleri ve testleri şuandakinden 3 kat daha hızlı okuyup anlayarak, sene boyunca büyük zaman kazanacak, daha fazla konuyu çok daha hızlı bir şekilde öğrenecektir.

YGS, LYS,TEOG, ALES, DGS, KPSS gibi sınavlara hazırlanan ve hali hazırda ilköğretim, lise veya üniversitede okumakta olan bütün öğrenciler; meslekleri gereği mevzuatları sürekli takip etmek durumunda olan çalışanlar; günümüzün yoğun iş ve günlük hayat temposu içerisinde okuma faaliyetine fazla zaman ayıramadığından yakınanlar ve hızlı okuma teknikleriyle bilgiye çok daha kısa sürede ulaşarak yaşam kalitelerini yükseltmek isteyen bireyler için uygundur.


Denizli Hafıza Eğitimi


Öğrencilerin en büyük sorunlarından bir tanesi anlatılan bir konuyu çok çabuk unutmalarıdır. Bunun nedeni; öğretim kurumlarımızda verilen eğitimin, sol beyin işlevinin (yazma, okuma, matematik, mantık, analiz) güçlendirilmesine yöneliktir. Ancak, sağ beyin fonksiyonları (hayal gücü, mizah, yaratıcılık vs.) okul yaşantısı boyunca bıraktığımız becerilerimizdir. Beyniniz uyuyan bir dev gibidir. Çok iyi veya çok kötü hafıza diye bir şey yoktur, sadece eğitilmemiş bir hafıza gerçeği vardır.


Denizli Diksiyon Eğitimi

Diksiyon en basit tanımıyla, seslerin, sözlerin, ses ve söze yardımcı olan öğelerin yerli yerinde kullanılmasına diksiyon sanatı adı verilir.

Diksiyonun daha geniş bir tanımla, güzel ve etkili konuşmak üzere kullanılacak dil malzemesinin doğru seçilmesi ve bunların konuşmaya yardımcı diğer unsurlarla (sesin uyumu, Vurgu, ton, tonlama, durak, üslûp, jest ve mimikler, tavır vb.) uyumlu bir biçimde kullanabilme sanatına diksiyon denir. Diksiyon, anlamlı ve alımlı söz söyleme sanatıdır.

Herhangi bir dili konuşmak, yalnızca o dil hakkında temel bilgilere sahip olmak; dilin kelime kadrosunu öğrenmek ve iletişim kurmaktan ibaret değildir. Dilin doğru ve güzel kullanılması da önemlidir. Dilin seslerini doğru telâffuz edebilmek, kelimeleri doğru seçip yerli yerinde kullanabilmek de ayrı bir sanattır.

Ücretsiz ön görüşme yapmak için bizden randevu almanız yeterli olacaktır.

Kişisel Gelişim Eğitimi ile ilgili daha detaylı bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Denizli Kişisel Gelişim Eğitimi için 0(232) 422 59 54 yada 0(535) 667 32 24 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Antalya Kişisel Gelişim Eğitimi için 0(242) 323 73 15 yada 0(505) 445 15 31 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Muğla Kişisel Gelişim Eğitimi için 0(252) 213 00 98 yada 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.

Denizli Kişisel Gelişim Eğitimi için 0(258) 213 0 999 yada 0(532) 100 11 65 numaralı telefondan detaylı bilgi alabilirsiniz.
sayginnlp isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Cevapla
Etiketler: , , ,


Bookmarks

Seçenekler
Stil

Yetkileriniz
Konu Acma Yetkiniz Yok
Cevap Yazma Yetkiniz Yok
Eklenti Yükleme Yetkiniz Yok
Mesajınızı Değiştirme Yetkiniz Yok

BB code is Açık
Smileler Açık
[IMG] Kodları Açık
HTML-Kodu Kapalı


Benzer Konular
Konu Konuyu Başlatan Forum Cevaplar Son Mesaj
Pozitif Platform, Kişisel Gelişim, Pilates, Bioenerji, Seanslar Pozitifplatform.net ByKing Sağlık 0 17 Nisan 2014 15:05
2011'deki en şanslı dönemleriniz özge_ Astroloji 2 2 Haziran 2011 16:45
Otizmli çocuğunuzun eğitim hakkı var! S'onsuzLuk Gerekli Bilgiler 0 1 Nisan 2011 10:31
Kişisel İletiler areasa İmzalar 12 4 Ağustos 2010 17:45
Kişisel İleti Nickleri ayşesolmaz Kısa Sözler 21 21 Kasım 2009 11:31

   
Açıklama

Denizli kişisel gelişim merkezi

Copyright © 2007-2009 Denizli kişisel gelişim merkezi konusundaki tüm mesajlar geyikmerkezi.com üyeleri tarafından yazılmıştır. Bu konudaki tüm mesajlar Denizli kişisel gelişim merkezi ile alakalı mesajlardır. Yazılanların hepsi gerçek olmayabilir ve sadece geyikmerkezi.com üyelerini ilgilendirir. geyikmerkezi.com üyelerinin birinci dereceden el emeği göz nuru olup sitemize ait yazılardır. İzinsiz kullanılması yasaktır. This page you can find information about Denizli kişisel gelişim merkezi. Copyright of the articles are belong to their authors.

WEZ Format +3. Şuan Saat: 13:09.


Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Copyright geyikmerkezi.com izinsiz kopyalanamaz
Denizli Web Tasarımı - Otel Programı - Sitemap ping - Sitemap
Geyik Merkezi Geyik Videolar - Geyik Yazılar - Fıkralar - Geyik - akyaka tekne