GeYiK MeRKeZi FoRuMu  
Geyik forumvideo mail
Geri git   GeYiK MeRKeZi FoRuMu > Genel > Erkekler Bölümü

Erkekler Bölümü Erkeklere özel bölümümüz

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 6 Haziran 2010, 00:28   #1
deathaNqeL
uyumsuzbeyin

deathaNqeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 293
Rep Derecesi : deathaNqeL is a jewel in the roughdeathaNqeL is a jewel in the roughdeathaNqeL is a jewel in the rough
Standart aLkoL nasıL İçiLir neden İçiLir ?

aLkoL nasıL İçiLir neden İçiLir ?

aLkoL nasıL İçiLir neden İçiLir ?
Kategoriler;

) Aşığım içiyorum
) Yalnızım içiyorum
) Canım istedi içiyorum
) Hayata itirazım var (siyaset doğa vs.) içiyorum
.

kategorilerimizi açıyoruz;

+ Aşığım içiyorum: Genelde terkedildikten sonra veya kız arkadaşınızla hoş vakit geçirirken içersiniz. Burada dikkat etmeniz gereken çok ince çizgiler var birincisi kızlar iradesiz ve güçsüz erkekleri sevmezler! Terkedildiyseniz kesinlikle içmeyin açın bir aşk roman okuyun duygularınızı kıpraştırın ve ufakta olsa kendinizde bir değişim yaparak tekrar harekete geçin! Eğer birsüre beyninizi uyuşturmak istiyorsanız kesinlikle yapmanız gereken şey gece içerken ve sabah uyandığınızda kimsenin olmayacağı bir ortamda olun hiçkimse sizin ne durumda olduğunuzu bilmesin!

+İkinci şık ise gayet mantıklı davranmayı gerektirir eğer kız arkadaşınızla biryere çıktıysanızaman ha içmenize dikkat edin! Neden mi? Siz içtiniz hafif çakırkeyif oldunuz gecenin ilerleyen saatlerinle kız arkadaşınızla sevişirken zayıf bir erkek olacaksınız en kötüsüde gece yaşadıklarınız size hayal gibi gelecek 31 den farksız bir gün geçirmiş olacaksınız Tabii işin kötü yanlarıda var alkol bu şişede durduğu gibi durmaz bir salaklık yaparsınız garsona kafa tutarsınız ne bileyim gelene geçene sararsınız veya biri kız arkadaşınıza baktığında aptalca bir entrika içine girer kavga çıkarırsınız aptallığın lüzumu yok 1 - 2 kadeh yeterli fazla içmeyin.

+ Yalnızım içiyorum:Yalnızlıktan içmek insanı daha çok yalnızlığa çeker. Ulan salak zaten yalnızsın biraz sosyalleşmeye bak içki kokan adamla kim yakın olurki? Gerizekâlılığa lüzum yok değil mi?

+ Canım istedi içiyorum:Buda dikkat edilmesi gereken konulardan biridir! Arada bir kafa dağıtmak için içer(sin)iz. Ama plânsız bir sarhoşluk birçok şeyide beraberinde getirir. Ufak bir örnek verelim; Öğrencisin arkadaşlarınla evde takılırken birden içmeye karar verdiniz içtiniz zil zurna sarhoşsunuz hop (babanız ziyarete geldi apartmanda yangın çıktı kız arkadaşınıza araba çarptı yarın sınav var ortamda yeni biri var ve içince kim olduğunu unutuyor) gibi gibi örnekler. O yüzden dikkatli olun içecekseniz bile kimle veya kimlerle içtiğinize dikkat edin.

+Hayata itirazım var (siyaset doğa vs.) içiyorum: Evet arkadaşlar geldik son kategorimize aslında en önemli kategori bu diyebilirim. Oturdunuz biryerde içiyorsunuz sosyal bir alan herkes var. Ufak ufak demlenmeye başladın ve içindekileri döküyorsun... Şöyleydi böyleydi derken artık beynin şaftı kayıyor yavaş yavaş diline emir verirken küfür vb. şeyleri çatır çatır sayıyor. Sen kedileri seviyorsun yan masadaki adamda kuş bakıyor. Kuşlarını yediği için kedileri sevmiyor vay kardeşim sen nasıl seversin vay kardeşim sen nasıl sevmezsin derken al sana fikir çatışması yüzünden 1 ölü 1 yaralı geçmiş olsun..

alıntı...
deathaNqeL isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 6 Haziran 2010, 00:56   #2
DEEP_FRİZE
Ala Geyik

DEEP_FRİZE - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 52
Rep Derecesi : DEEP_FRİZE will become famous soon enough
DEEP_FRİZE - MSN üzeri Mesaj gönder

+Hayata itirazım var (siyaset doğa vs.) içiyorum: Evet arkadaşlar geldik son kategorimize aslında en önemli kategori bu diyebilirim. Oturdunuz biryerde içiyorsunuz sosyal bir alan herkes var. Ufak ufak demlenmeye başladın ve içindekileri döküyorsun... Şöyleydi böyleydi derken artık beynin şaftı kayıyor yavaş yavaş diline emir verirken küfür vb. şeyleri çatır çatır sayıyor. Sen kedileri seviyorsun yan masadaki adamda kuş bakıyor. Kuşlarını yediği için kedileri sevmiyor vay kardeşim sen nasıl seversin vay kardeşim sen nasıl sevmezsin derken al sana fikir çatışması yüzünden 1 ölü 1 yaralı geçmiş olsun..

İtirazım Var.. İçiyorum.. Konu İçin Teşekkürlerr Hande'cim

Gözlerini Dünya'ya Kapatmış Bir Mahkum...

Life İs Unfair...
DEEP_FRİZE isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 6 Haziran 2010, 01:01   #3
ToLgaRaP2007
Geyik Bölümü Mod'u
^^RapStaR**

ToLgaRaP2007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 500
Rep Derecesi : ToLgaRaP2007 is a glorious beacon of lightToLgaRaP2007 is a glorious beacon of lightToLgaRaP2007 is a glorious beacon of lightToLgaRaP2007 is a glorious beacon of lightToLgaRaP2007 is a glorious beacon of lightToLgaRaP2007 is a glorious beacon of light

benımde ıtırazım var bende içiyorum uleynn

Silah korkakta, yönetim akılsızda olursa işler bozulur.
ToLgaRaP2007 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 6 Haziran 2010, 01:04   #4
NURİ BABA
"Baba Geyik"

NURİ BABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Blog Yazıları: 2
Rep Puanı: 155
Rep Derecesi : NURİ BABA has a spectacular aura aboutNURİ BABA has a spectacular aura about

Biz büyüklerimizden öğrendik ki ; Alkol, ancak keyifli olunduğun da ve Dost Meclisinde alınır...

Ve alkol, sarhoş olmak için değil, muhabbete yalakalık yapsın diye alınır...

Eğer alkolün dozunu ayarlayamazsanız ki, bu yanlıştır,zira her insan vücudu bir zaman sonra alarm verir ama bu alarmın sesini kısarsanız, alkol de sizin sesinizi kısar ve cümle aleme rezil olursunuz...

Unutmayın gençler.....

Alkol, kusur yaratmaz...Mevcut kusurları meydana çıkarır....

Sevgilerimle...Eline emeğine sağlık...
Alt 6 Haziran 2010, 01:11   #5
matthew
KaraKartaL

matthew - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 167
Rep Derecesi : matthew has a spectacular aura aboutmatthew has a spectacular aura about

Biz genelde muhabbet koyulaşsın diye içiyoruz,güzelde gitmiyor değil rakı..

Bir teknikdirektör oluyosun,bir politikacı,bir Güzin abla
Alt 6 Haziran 2010, 01:13   #6
deathaNqeL
uyumsuzbeyin

deathaNqeL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 293
Rep Derecesi : deathaNqeL is a jewel in the roughdeathaNqeL is a jewel in the roughdeathaNqeL is a jewel in the rough

Alıntı:
NURİ BABA Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Biz büyüklerimizden öğrendik ki ; Alkol, ancak keyifli olunduğun da ve Dost Meclisinde alınır...

Ve alkol, sarhoş olmak için değil, muhabbete yalakalık yapsın diye alınır...

Eğer alkolün dozunu ayarlayamazsanız ki, bu yanlıştır,zira her insan vücudu bir zaman sonra alarm verir ama bu alarmın sesini kısarsanız, alkol de sizin sesinizi kısar ve cümle aleme rezil olursunuz...

Unutmayın gençler.....

Alkol, kusur yaratmaz...Mevcut kusurları meydana çıkarır....

Sevgilerimle...Eline emeğine sağlık...
çok haklısınız nuri baba katılmamak elde değil =)

saygılarımla...
deathaNqeL isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 6 Haziran 2010, 10:33   #7
halftime
Geyik

halftime - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 26
Rep Derecesi : halftime is on a distinguished road

Canım istedi içiyorum seçeneğinde ne içen üzülür nede çevresi
Sebepsiz canım istedi diye içilen alkol en iyisidir.Kahır yok tasa yok vur patlasın çal oynasın olur...
halftime isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 6 Haziran 2010, 10:34   #8
Tılsım
Ala Geyik

Tılsım - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 79
Rep Derecesi : Tılsım will become famous soon enough

Doğru. Repledim ^^
Tılsım isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 6 Haziran 2010, 10:37   #9
İnsanYavrusu
~Fairy Tale~
(Jelibon)

İnsanYavrusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 234
Rep Derecesi : İnsanYavrusu has a spectacular aura aboutİnsanYavrusu has a spectacular aura aboutİnsanYavrusu has a spectacular aura about

canım istediği zaman ve eğlencesine içiyorum. hiçte pişman değilim oh olsun
İnsanYavrusu isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 6 Haziran 2010, 10:37   #10
KuRTaL
Dizi, Haber, Spor Mod'u
ultrAslan

KuRTaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 463
Rep Derecesi : KuRTaL is a glorious beacon of lightKuRTaL is a glorious beacon of lightKuRTaL is a glorious beacon of lightKuRTaL is a glorious beacon of lightKuRTaL is a glorious beacon of light
KuRTaL - MSN üzeri Mesaj gönder

Alkolden nefret ederim. Allah'a Şükür şimdiye kadar içmedim...

İSTİKRAR SÜRSÜN, GEYİK MERKEZİ BÜYÜSÜN
KuRTaL isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Etiketler: , , ,

Bookmarks

Seçenekler
Stil