GeYiK MeRKeZi FoRuMu  
Geyik forumvideo mail
Geri git   GeYiK MeRKeZi FoRuMu > Geyik Merkezi > Duyurular Ve Haberler

Duyurular Ve Haberler Sitemizde bulunan duyuru ve haberleri buradan takip edebilirsiniz

Yeni Konu aç  Cevapla
Seçenekler Stil
Okunmamış 26 Eylül 2010, 10:04   #41
firsthell
Acemi Geyik

firsthell - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 0
Rep Derecesi : firsthell is an unknown quantity at this point

Alıntı:
fito79 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Uzun iş valla günde 4 konu açmak için en az 2-3 saatimi harcamam gerek. vaktimiz bu kadar ucuz mu ?)))
+ 1
firsthell isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 26 Eylül 2010, 11:03   #42
AlttanTire
Mus Geyiği

AlttanTire - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Blog Yazıları: 18
Rep Puanı: 108
Rep Derecesi : AlttanTire will become famous soon enoughAlttanTire will become famous soon enough

reyting artmalı bence
çünkü bu forumda olan bi konu başlığını google'da aratıyorum ama maalesef geyikmerkezi'ni 9. sayfada buluyorum
AlttanTire isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 26 Eylül 2010, 13:02   #43
Webmaster
Administrator

Webmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Blog Yazıları: 102
Rep Puanı: 247
Rep Derecesi : Webmaster has a spectacular aura aboutWebmaster has a spectacular aura aboutWebmaster has a spectacular aura about
Webmaster - MSN üzeri Mesaj gönder

oda olacak onun üzerinede çalışmaları başlatıyorum
Okunmamış 26 Eylül 2010, 13:34   #44
Kaa`ReT.
Ala Geyik

Kaa`ReT. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 38
Rep Derecesi : Kaa`ReT. is on a distinguished road

evet biraz artırmamız lazım ben daha yeni sayılırım ama forumda online kişi sayısı sınırlı oluyo fazla katılım yok
Okunmamış 27 Eylül 2010, 21:22   #45
kayra67
Acemi Geyik

kayra67 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Derecesi : kayra67 is an unknown quantity at this point

Alıntı:
Webmaster Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
evet kimseye söylemem ne yapayım numaramımı

Forum kullanımı diye bölüm var oradan bakabilirsiniz. Linki vereyim : Site Kullanımı

eyvallah wepp ama açayım dedim dakikasında kapandı konum

ben 1 yıldır burdayım hala acemiyim yaw

KIRMIZI DEMEYEN YARİ
kayra67 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 27 Eylül 2010, 21:38   #46
Jamjit
"Administrator"
Seek The Red

Jamjit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Blog Yazıları: 2
Rep Puanı: 515
Rep Derecesi : Jamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of light
Jamjit - MSN üzeri Mesaj gönder Jamjit isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

olan konuyu açarsan gider tabi çöpe yeni bişeyler bulup açman lazım

konunun içindeki bir kaç anahtar kelimeyi de yukardaki "ara" yerine yazıp arattır bakalım var mı açacağın konu

yoksa aç
Jamjit isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 1 Ekim 2010, 13:22   #47
ilaiza
Acemi Geyik

ilaiza - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Derecesi : ilaiza is an unknown quantity at this point
Standart Farkli bir aci ama Güven vermiyor

Bizim millette bu cene varken is yapar ve millet baliklama atlar. Ancaaak!!!!!

Isin dogrusu su; evvela admin bana kizip banlamasin ve benim yorumumuda yayinlasin isterim. Kendim sahsen belirtmek isteyecegim, gelen maili tikladigimda profil blgilerimin dogrulugu istendi ama Telefon kayitlarimin ya da kontörün nereye gidebilecegine iliskin bir bilgi sorgusuna rastlamadim. Bence bu olay tamamen Üyelerin gercek kimlik bilgilerini toplama yöntemi olarak düsündüm ve vazgecip bu yaziyi yazmaya karar verdim umarim yayinlarsiniz. Diger mesele ise eger bizlere faydali seyleri pyalasarak sizde faydali isler yapmaya niyetliyseniz, lütfen güven duygularimizi güclendirmek icin sitenizi SSL Script olarak yeniden dizayn ediniz, o zaman gözüm kapali olaylara ictenlikle yaklasir ve size sonsuz destekte veririm elimden geldigince. Yanlis anlamayin ama genelleme yapmasamda dünyada ne iyi görünüpte foyasi ortaya cikan dolandirici inet sebekeleri var. Ben siz yönetim kadrosundan hem geribesleme hemde tecrübeli ve bilgili bir I-Net kullanicisi olarak https(SSL) düzenine gecmenizi talep ediyorum. Bu inanin siteyi en basta kökten degisimcilikle diger sitelerin bir adim önüne getirir. Haa su da var SSL yapmak kolay ama Zertifikasi güvenilir bir dayanagi olan Sertifika almak marifettir ve de lazimdir, örn Verisign gibi.
Hatam Varsa affola ama siteden simdiye kadar faydalandigim icin hizmeti gecenlerede ekstra tesekkürlerimi sunarim.Sayin adminimin beni anlayisla karsilayacagini ümit ediyor hepinize saygi sevgi dolu günler diliyorum.

Konu ilaiza tarafından ( 1 Ekim 2010 Saat 13:28 ) değiştirilmiştir.
ilaiza isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 1 Ekim 2010, 14:16   #48
ahsenyokmusun
Ala Geyik

ahsenyokmusun - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Blog Yazıları: 1
Rep Puanı: 94
Rep Derecesi : ahsenyokmusun will become famous soon enough
ahsenyokmusun - MSN üzeri Mesaj gönder

Alıntı:
ilaiza Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Bizim millette bu cene varken is yapar ve millet baliklama atlar. Ancaaak!!!!!

Isin dogrusu su; evvela admin bana kizip banlamasin ve benim yorumumuda yayinlasin isterim. Kendim sahsen belirtmek isteyecegim, gelen maili tikladigimda profil blgilerimin dogrulugu istendi ama Telefon kayitlarimin ya da kontörün nereye gidebilecegine iliskin bir bilgi sorgusuna rastlamadim. Bence bu olay tamamen Üyelerin gercek kimlik bilgilerini toplama yöntemi olarak düsündüm ve vazgecip bu yaziyi yazmaya karar verdim umarim yayinlarsiniz. Diger mesele ise eger bizlere faydali seyleri pyalasarak sizde faydali isler yapmaya niyetliyseniz, lütfen güven duygularimizi güclendirmek icin sitenizi SSL Script olarak yeniden dizayn ediniz, o zaman gözüm kapali olaylara ictenlikle yaklasir ve size sonsuz destekte veririm elimden geldigince. Yanlis anlamayin ama genelleme yapmasamda dünyada ne iyi görünüpte foyasi ortaya cikan dolandirici inet sebekeleri var. Ben siz yönetim kadrosundan hem geribesleme hemde tecrübeli ve bilgili bir I-Net kullanicisi olarak https(SSL) düzenine gecmenizi talep ediyorum. Bu inanin siteyi en basta kökten degisimcilikle diger sitelerin bir adim önüne getirir. Haa su da var SSL yapmak kolay ama Zertifikasi güvenilir bir dayanagi olan Sertifika almak marifettir ve de lazimdir, örn Verisign gibi.
Hatam Varsa affola ama siteden simdiye kadar faydalandigim icin hizmeti gecenlerede ekstra tesekkürlerimi sunarim.Sayin adminimin beni anlayisla karsilayacagini ümit ediyor hepinize saygi sevgi dolu günler diliyorum.
afedersinde üyelerin gerçek bilgisini toplayıp ne yapıcaklar ? benimkisi merak sadece cevaplarsan sevinirim ayrıca gerçek bilgi vermek zorundada değilsin ....
Okunmamış 1 Ekim 2010, 14:20   #49
Webmaster
Administrator

Webmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Blog Yazıları: 102
Rep Puanı: 247
Rep Derecesi : Webmaster has a spectacular aura aboutWebmaster has a spectacular aura aboutWebmaster has a spectacular aura about
Webmaster - MSN üzeri Mesaj gönder

ilaiza senin çok vaktin var anlaşılan kulaktan dolma bilgileride burada yazma
Okunmamış 2 Ekim 2010, 23:22   #50
bengeldim
Guest

bengeldim - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Merhaba, önceden bir konu linkini görmek için üye olmuştum bir daha da gelmemiştim sanırım mailboxa gelen bir maille siteye geldim. 5 sayfa mesajların hepsini okudum ancak hiç kimse ne işe başlamış ne de olumlu bir şeyler olmuş. Şimdi admin bilir Denizlili ben Genç Denizli projesinin kurucusuyum kişisel blog kullanıyorum. r10 da bu tarz editörlük işleri bi kaç sefer alıp yaptığım oldu. 150 özgün kelimeye 25 krş çok az ama şöyle dün konuyu okuduğumda aylık adsl paranızı çıkarabilirsiniz vs. yazıyordu şimdi yanlızca kontor olarak ödeme yapılacak yazıyor.

Eğer nakit olarak ödeme yapacaksanız ben sürekli özgün post yazabilirim. Ayda 35 - 40 tl kazansam işimi görür. Yanlızca haftasonları yazabilirim. Üniversitede bölümüm icabı zaten teknoloji ve web tasarım işlerini takip ediyorum, eğer ilginizi çekerse bu işi yapmak isterim.
Etiketler: , , ,

Bookmarks

Seçenekler
Stil