GeYiK MeRKeZi FoRuMu  
Geyik forumvideo mail
Geri git   GeYiK MeRKeZi FoRuMu > Geyik Merkezi > Duyurular Ve Haberler

Duyurular Ve Haberler Sitemizde bulunan duyuru ve haberleri buradan takip edebilirsiniz

Yeni Konu aç  Cevapla
Seçenekler Stil
Okunmamış 20 Ağustos 2009, 22:35   #1
gizz87
Administrator

gizz87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Blog Yazıları: 2
Rep Puanı: 282
Rep Derecesi : gizz87 is a jewel in the roughgizz87 is a jewel in the roughgizz87 is a jewel in the rough
Standart (: Geyikmerkezi Ankara Buluşması Özeti :)

(: Geyikmerkezi Ankara Buluşması Özeti :)

(: Geyikmerkezi Ankara Buluşması Özeti :)
Merakla ve heyecanla beklediğimiz Ankara buluşmamız tam da beklenildiği gibi mükemmel geçti.

Bir kısmımız ( ben , webmaster , charles , miklagard , Rosen , Asayiş ve Nuri Baba )15 Ağustos sabahı AŞTİ'de buluşup Nuri Baba'ların evine gittik.Eşi Gülten Hanım bizi çok güzel karşıladı, sağolsun

Tabi köpekleri Boncuk'u da unutmamak lazım

Biraz dinlendikten sonra Özlem'le mutfağa gidip Gülten ablayla birlikte kahvaltıyı hazırladık. Hep beraber güzel bir kahvaltı yaparken Nuri Baba'nın kızı ve çok sevimli torunu geldi Onlarla da güzel bir sohbet ederken kahveleri yapmak üzere mutfağa gittik ve sonra balkonda güzel bir kahve keyfi yaptık. Herkes de fal kapattı , meğer erkekler bizden daha meraklıymış fal baktırmaya kızlar duyuun Ben Tolga'nın falına bakmaya çalıştım , her ne kadar Gülten Abla'nın Özlem'e baktığı fal kadar süper olmasa daa

Biraz yol yorgunluğu , biraz da muhabbetin tatlılığı derken kimsenin canı evden dışarı çıkmak istemedi Erkekler Nuri Babalarda otururlarken biz de bayanlar olarak aynı binanın 5. katına yani Nuri Baba'nın kızının evine gittik , Özge Abla ve görümcesiyle kaynattık biraz O kadar canayakınlar ki kendimizi evlerimizde hissetmememiz için bir sebep yoktu..
Fotoğraf albümlerine baktık , Özge ablanın tiryakisi olduğu nescafe içtik Gülten Abla'yla deriiince bir sohbet ettik Torunu Zeren'le oyunlar oynadık

Öğleden sonra Gülten Abla'yla alışverişe çıktık , gerekli malzemeleri alıp eve döndükten sonra börek ve patates salatası yaptık ve afiyetle yedik Biz ortalığı toplayıp bulaşıkları yıkarken baylar tarafından akşam için alışveriş yapılmıştı bile.. Hafiften bir karanlık basarken rakı soframızı hazırlamaya başladık. Nuri Baba'nın 80 yıllık kadehlerini bir görmelisiniz , ince ve renkli cam.Çok güzel görünüyordu, kendime ayırmıştım fakat daha sonra kıyamadım değiştirdim , dedim şimdi kırarım bi de

Mezelerimiz , çerezlerimiz hazır , kadehlerimiz de doldurmuştuk. Başlamadan önce (herkes henüz sarhoş olmamışken yani ) birkaç fotoğraf çekilelim dedik ve Özge Abla sağolsun bizi acayip (!) yaratıcı karelere sığdırdı Sandalyenin üzerine çıkarak , çapraz , tepeden , kadeh tokuştururken , haberli , habersizz...

Herkes yeterince fotoğraf çektikten sonra artık hem keyifli sohbetimize hem de içkilerimizi içmeye başladık şarkılar türküler eşliğinde..Gülten abla , kızı ve damadı bize sonradan katıldı.

Charles de gecenin şipşakçısı olarak durmadan fotoğraf ve video çekti Gecenin ilerleyen saatlerine kadar süren eğlencemiz , saat 00.00'dan sonra iyice renklendi , çünkü Özlem'in doğum günüydü

Planımız ertesi gün kutlamak olduğundan hazırlıksızdık pasta konusunda ama geyikmerkezinde olduğu gibi geyikmerkezi üyelerinde de çare tükenmediğinden bir kekin üstüne mum koyup üfleterek adet yerini bulsun dedik ve hep beraber kutladık arkadaşımızın en güzel gününü

Nuri Baba olur da bir farklılık olmaz mı Bize yıllanmış keçiboynuzu rakısı çıkardı ki sormayın , tadı nasıl acı anlatamam Tabi normal rakıların üstüne cila olarak bu cins rakıyı erkekler içebildi sadece Selçuk yine yaptı süngerliğini ve herhangi bir bahanede kadeh kaldırdı paso Herkes güzelleştikten sonra balkona çıkıp biraz da orda muhabbet edelim derken Gülten ablalar da yatakları hazırlamışlar , tabi yataklar ortada biz yine keyif , sohbet , gülüş cümbüş eğlenmemize devam ettik ve sonra yorgun düşüp odalarımıza çekildik..

Erkekler odalarında kaynatmaya devam etmiş tabi Selçuk nereye yattığını nasıl yattığını bilemeden kıyıda duran bira şişesi için "iiçççjjemm ben onuu " diye diye uyumuş , uyandığındaki hali de Tolga'nın objektifinden kaçmamış haliyle

Ertesi günü sabah Jamjit geldi, hep beraber kahvaltı yaptık.Kahve keyfimizden sonra maalesef Tolga'nın gitmesi gerekiyordu , onunla vedalaşıp yolcu ettikten sonra bir kısmımız Nuri Baba'nın arabasıyla bir kısmımız da trenle Atatürk Orman Çiftliği'ndeki piknik alanlarına gittik.

Orda Hale (edalı) , Duysal (dysl) ve kardeşiyle buluştuktan sonra hep beraber Duysal'ların tuttuğu masada yemeklerimizi yedik.

Özlem'e kutlama yapacağımızı çaktırmamak için "hep burda oturmayalım , içeceklerimizi başka bir yerde içelim" bahanesiyle güzel bir yere gidip önceden ayarlanmış pastamızı bir sürpriz şeklinde masaya getirttik , her ne kadar Özlem'in duygu dolu anlar yaşamasına sebep olsak da hepimiz çok keyif aldık bu kutlamadan dolayı..

Kızılay'a gitmek için toparlandık. Nuri Baba'nın arabasının yanında fotoğraflar çekildik

Duysal , kardeşi Nuri Baba , eşi Gülten Hanım ve Hale maalesef bizimle gelemediler , onlarla vedalaşıp trenle Sıhhiye'ye geçtik ve yürümeye başladık.

Bir göl kıyısında fotoğraf çekildik , daha sonra Kızılay' a gittik , gezdik dolaştık ve Leman Kültür'e girdik..

Oldukça ilginç ve komik bir mekandı Orda tatlılarımızı yedikten ve tabi ki bol bol fotoğraf çekildikten sonra arkadaşları uğurlamak üzere kalktık. Webmaster , Jamjit , Asayiş ve Selçuk'la vedalaştıktan sonra Özlem'lere gittik. Bu güzel buluşmamız onlar için bitmişti ama biz Özlem'le 1 gün daha devam ettik anlayacağınız

Anlatacaklarım bu kadar..Yine muhteşem bir buluşmaydı arkadaşlar , emeği geçen herkese ; başta Webmaster'a böylesine güzel bir ortamda bulunma fırsatını bize verdiği için , daha sonra Nuri Baba , eşi ve kızlarına bizlere evlerini açıp çok çok güzel ağırladıkları için ve diğer arkadaşlarıma böylesine güzel bir zamanda bizi yalnız bırakmayıp eğlencemize , arkadaşlığımıza ortak oldukları için ve tabi ki canım arkadaşım Özlem'e her konuda yanımda olduğu için çok çok çok teşekkür ediyorum...

Hepinizi seviyorum , bir dahaki buluşmamıza kadar hoşçakalın

Kendi savaşınızı açmalısınız, kendi düşüncelerinizin uğruna..
Düşünceleriniz yenilse bile, dürüstlüğünüz zafer çığlıkları atmalıdır bunun için..
gizz87 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 20 Ağustos 2009, 22:51   #2
Webmaster
Administrator

Webmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Blog Yazıları: 102
Rep Puanı: 247
Rep Derecesi : Webmaster has a spectacular aura aboutWebmaster has a spectacular aura aboutWebmaster has a spectacular aura about
Webmaster - MSN üzeri Mesaj gönder

Çok güzel bir buluşmaydı
Okunmamış 20 Ağustos 2009, 22:56   #3
lungo
Beyin Bedava !

lungo - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 237
Rep Derecesi : lungo has a spectacular aura aboutlungo has a spectacular aura aboutlungo has a spectacular aura about

Mükemmel bir yazıydı sanki ordaymış gibi oldum
Okunmamış 20 Ağustos 2009, 22:56   #4
EfLaL
Ala Geyik

EfLaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 3
Rep Derecesi : EfLaL is an unknown quantity at this point

çok eğlenmişsiniz gerçekten dört gözle fotoları bekliyorum
EfLaL isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 20 Ağustos 2009, 23:03   #5
Webmaster
Administrator

Webmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Blog Yazıları: 102
Rep Puanı: 247
Rep Derecesi : Webmaster has a spectacular aura aboutWebmaster has a spectacular aura aboutWebmaster has a spectacular aura about
Webmaster - MSN üzeri Mesaj gönder

eflal zaten fotograf albümünde var
Okunmamış 20 Ağustos 2009, 23:16   #6
EfLaL
Ala Geyik

EfLaL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Derecesi : EfLaL is an unknown quantity at this point

allah senden çok sağol
EfLaL isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 20 Ağustos 2009, 23:26   #7
RosEn
Mus Geyiği

RosEn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 45
Rep Derecesi : RosEn is on a distinguished road

Muhteşem buluşmanın, Muhteşem anlatımı.. Okuduktan sonra tekrar yaşamış gibi hissettim kendimi..

Tabii buluşma günü ikindi saatlerine kadar pastamı ortada göremeyince sinirlensemde () muhteşem ve eğlenceli bir gündü..

Gizem'inde söylediği gibi Nuri Baba ve Gülten Anneye evlerini bize açıp ağırladıkları için teşekkür ediyorum.

En yakın zamanda yeni buluşmalar yapmak dileği ile
senin her gidişinde sürgün oluyorum ben
en kötüsü aslında gitmeden sürgün olmak
içimi acıtıyor böyle öksüz yaşamak
HANİ GİTMESEK DİYORUM...

RosEn isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 20 Ağustos 2009, 23:28   #8
Jamjit
"Administrator"
Seek The Red

Jamjit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 515
Rep Derecesi : Jamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of light
Jamjit - MSN üzeri Mesaj gönder Jamjit isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Ah be buluşma 16sında dendiği için o gün geldim haberim olaydı önceki gün de gelebilirdim. Neyse yahu sizi bulacam diye Ankara'yı bi güzel dolaştım Kendi kendime Sincan Makina Fabrikaları falan

Doğru otobüsü 2 sayıyla kaçırmışım yav hepsi gece nöbetinden gelen polisin suçu
Jamjit isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 20 Ağustos 2009, 23:30   #9
PRENSESPB
Ala Geyik

PRENSESPB - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Blog Yazıları: 1
Rep Derecesi : PRENSESPB is an unknown quantity at this point

evet yaa resimlerden ne kadar güzel bi buluşma olduğu anlaşılıyordu. yazıyla şimdi daha bi bütünleşti..
PRENSESPB isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 20 Ağustos 2009, 23:31   #10
miklagard
Geyik

miklagard - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Blog Yazıları: 11
Rep Puanı: 31
Rep Derecesi : miklagard is on a distinguished road
miklagard - MSN üzeri Mesaj gönder

hakkaten ya niye anlatımda 532 den bahsedilmemiş.
cem o otobüsü o günden sonra rüyalarında görmüştür be

miklagard isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Etiketler: , , ,

Bookmarks

Seçenekler
Stil