GeYiK MeRKeZi FoRuMu  
Geyik forumvideo mail
Geri git   GeYiK MeRKeZi FoRuMu > Geyik Merkezi > Duyurular Ve Haberler

Duyurular Ve Haberler Sitemizde bulunan duyuru ve haberleri buradan takip edebilirsiniz

Yeni Konu aç  Cevapla
Seçenekler Stil
Okunmamış 21 Temmuz 2009, 01:42   #1
gizz87
Administrator

gizz87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Blog Yazıları: 2
Rep Puanı: 282
Rep Derecesi : gizz87 is a jewel in the roughgizz87 is a jewel in the roughgizz87 is a jewel in the rough
Standart (: Geyikmerkezi İzmir Buluşması Özeti :)

(: Geyikmerkezi İzmir Buluşması Özeti :)

(: Geyikmerkezi İzmir Buluşması Özeti :)
Bakın baştan söyleyeyim ; öyle şatafatlı, eğlenceli bi buluşma yazısı beklerseniz daha çook beklersiniz..Webmaster'ın profilinde gördüğünüz tüm resimler birer photoshop çalışması olup hepsi hayal ürünüdür...

DERSEEEMM sakkıııın inanmayınnn........

BOMBA gibiydi BOMBAAAA

Öhhöömm Efendim tüm detaylarıyla sizlere sunacağım yazıma başlıyorum

Öncelikle sabahın köründe kalkıp hazırlanarak İzmir otogarın yolunu tuttum.. 09.00'da ordaydım.İndikten 10-15 dk sonra da Nuri Babam aradı , o da otogardaymış Önce onunla görüştük, otogarda bir cafeye girip birer çay içelim dedik..Çaylarımız daha bitmemişti ki adminimiz Nurettin geldi , onu karşıladık.Bir süre de Nurettin'le beraber oturduktan sonra Selçuk'u (miklagard) da arayıp Basmane'de olduğunu öğrenince servisimize binip Basmane'ye gittik..Servisin içindeyken bir baktık dışarda elinde birası , şortlu çantalı bi adam Dedim bu kesin Selçuk , birasından belli sabah sabah Sonra inip yanına gittiğimizde bi de diyo ki "ee kahvaltıyı da yaptım ben , çöp nerde "

Tabi yoldan yeni gelinmiş , kahvaltı edilecek..Kordona kadar 5-10 dk yürüdük her ne kadar yol yorgunlarımızın hoşuna gitmese de bu durum , idare ettiler sağolsunlar (: Ama şimdi arkadaşlar soruyorum size ; İzmir'e kadar gelinmiş , kordona inip deniz manzaralı bir kahvaltı fırsatı dururken cafelerde çay bahçelerinde kahvaltı etmek yakışır mıydı geyikmerkezine , değil mi ama

Alsancak kordondayız.. Sabahın o temiz havası eşliğinde , biri yanaşıp biri denizde süzüle süzüle karşıya geçen vapurların sesleri arasında , denizin üstünde uçuşan martıları izleyerek , bir yandan da güzel sohbetimizi sürdürerek bir güzel kahvaltımızı yapıyorduk ki şopar gülcünün biri yanımıza gelmesin mi Aman ne iltifatlar ne iltifatlar sabahın köründe bi tanecik gül satsın diye..Nuri Baba'ya "imparatorum alıveresin bi gülcük ", Nurettin'e "Holding patronum sen almayacan da kim alacak bu gülü be ", Selçuk'a da "milyarlar mı verecen sanki , alt tarafı bi süt parası be abi " dediyse de çıkaramadı elinden o gülü Sadece gül satmak için mi , yooo.. Alsancak şoparı bu , gitmek ister mi hiç fal bakmadan Bana döndü "Hadi be Sibel Can'ım ver elini bakayım falcağızına , adın ne bakayım senin , korkma kız Romanız biz Romanlardan zarar gelmez " diye beni ikna etmeye çalıştı, "yok sağol , teşekkürler" deyince de köpürdü "hadi aa uzatsana elini be Sibel Can'ım dedik bağrımıza bastık süt parası istedik bebeğe alt tarafı" diye diye kopardı bizi gülmekten En sonunda anladı tabi iş çıkmayacağını , söylene söylene uzaklaştı..Biz de arkasından bu tür anılarımızı anlattık birbirimize..

Kahvaltımızı yaptıktan sonra kordon sefamıza devam ettik tabi ki..Baktık sıcak çökmeye başladı yavaş yavaş , aynı yerin cafe tarafına geçtik orda devam ettik sohbetimize..E rahat bırakır mı gül satıcıları , geldi bi tanesi yine başladı her zamanki nutuklarından atmaya..Masanın üstünde de bozuk paralar vardı, gülleri verdi paraları aldı gitti..Tabi güllerim dayanamadı sıcağa soldular ama Selçuk arkadaşımızın yaratıcı fikri sayesinde gülleri yaşatma çabamız görülmeye değerdi
Bakın , nasıl ama

Koyu muhabbetimiz tüm hızıyla devam ediyor..Nuri Babamızı bilirsiniz, sağolsun kişiliklerden özel hayatlara , risklerden meslek hayatlarına , siyasetten geyiğe kadar gerekli konularda laf lafı açtıkça bize bu zamana kadarki deneyimlerinden , görüp yaşadıklarından bahsetti..Biz de yorumlarımızla , sorularımızla , bazen farklı fikirlerimizle ona eşlik ettik..Meğer konuşulacak ne çok şey varmış hep birlikte Ama ne yalan söyleyeyim Nuri Babamız en çok eşinden bahsetti bize Her ne kadar zaman zaman benim feminist duygularımın kabarmasına neden olsa da bu konuşmaları , yine de bazı yerlerde Nuri Babama hak vermedim değil açıkçası Hele ki sağ kol - sol kol davasında Efendim Nuri Babamızın eşi öyle zeki bir insan ki , mümkün olsa da hepimiz tanısak..Gerçekten söylüyorum , bir kinaye aramayın sözlerimde..Fazla uzatmadan , Nuri Babamın anlattıklarından en çok hoşuma gideni sizlerle paylaşıp geçeceğim diğer konuya..

Nuri Babamız evine gittiği bir gün eşi sormuş ; "Nuri , sen araba kullanırken sol tarafta olduğuna göre sadece sol kolunun yanması gerekir.Sağ kolun niye yanık senin güneşten be adam Kimlerle geziyosun sen arabanın sağında oturarak hee ?? " diye çok takdir ettiğim aşırı zekice bir atakta bulunmuş -ki ben bunu ayakta alkışlarım-
Nuri Baba'nın cevabı tahmin edersiniz "Yahu kadın sen adamı delirtirsin.." ve sonra kendi kendine demiş ki "Eee kadından korkmayanı Allah taş eder.."

Dedik ki bu sohbet kuru kuru gitmez , bir çay kahve eşliğinde okey oynayalım değil mi ya Nuri Baba'yla ben , Selçuk'la da Nurettin ortak oldu vee kim yendi Aa sorulur mu hiç , taabii ki biz yendik Nuri Babam'la , hem de farkı katlaya katlaya Bitirdik okeyi tavlaya geçtik..Bir geçiş ki sormayın..Nuri Baba hepimizi kırdı geçirdi zaten Konuşturdu düşeşleri..Immm şey tabi nedense bu düşeşler oyunun en kritik anlarında gayriihtiyariii bir şekilde geliveriyo oyun Nuri Baba'nın tarafına geçiyor bu sefer , nasıl olduysa iştee biz de bi anlam veremedik Şşş sakın bizim düşündüğümüzü siz de düşünmeyin , koskoca Nuri Baba zar tutar mı hiç Sorun da alın cevabınızı "Yahu evladım , zar tutmadan atılır mı be kızım" diye sustursun sizi (: Aramızdan en dişli rakip de webmaster çıktı , söylemeden geçemeyeceğim

Sonra kalkıp bilet almaya Basmane'ye yine baya bi yürüdük Akşam için biletleri ayarladık ki sonradan uğraştırmasın bizi (: İşlerimizi hallettik dönüşte Sevgi Yolu'nu da gezerken bir yere oturup yemek yiyelim dedik. Webmaster kumpir hastasıymış , Nuri Baba her ne kadar "Oğlum haşlanmış patates o , nesini seviyosun bu kadar" deyip şaşkınlıkla onu izlese de adminimiz götürdü kumpiri afiyetle Selçuk da "benim yemekle aram yok , öyle aklıma geldikçe yerim " dedi , o da kolayı çok seviyormuş..Çok fazla kola içiyorsun bak Selçuk iflas ettireceksin mideyi

Derken akşamı da ettik..Gün batımına karşı kadeh tokuşturulmaz da ne yapılır Webmaster'ın önerdiği , kordonun en güzel yerlerinden biri olan Passaport Bar'a girdik.70'liğimizi , mezelerimizi sipariş ettik..Tabi ünlü 3'lü : "kavun, beyaz peynir ve rakı" geleneğini atlamadan Orada çalışan bayandan da fotoğrafımızı çekmesini rica ettik o anları ölümsüzleştirmek için.. Resimde de gördüğünüz gibi denize ve gün batımına karşı rakı soframızı kurdurup kadehlerimizi tokuşturduk , şerefee..

Gelen bazı şekilli mezelere bi anlam veremesek de -ki hepsi patatesliydi()- sohbet , muhabbetle gitmeye başladı..Bir de Selçuk bizimle beraber gitseydi Su gibi içiyor mübarek çaktırmadan Biri bişey söylese veya biri elini kadehe atsa da kaldırıp içsek diye bakındı durdu Biz de "Selçuk , çek elini o kadehten çekk" diye diye bi hal olduk Bakın bakın resimde de görüyorsunuz , nasıl da fırsat kolluyor

Nurettin tam kararında içerken ben nasıl içtiğime bi anlam veremedim bardağa konulan buzlardan rakının rengi açılıp dursa da öyle böyle içtim işte
Biraz hızlı gitmiş olacağız ki otobüslerimizin kalkmasına daha 1 saat varken rakımız bitti..Ama hiiiç üzülmeyin biz geyikmerkezimizin şerefine arkasından bir ufaklık daha söyledik sizlerin hatırına da tabi O da mezelerle , koyu sohbetimizle bitti gitii..(:

Selçuk'un farklı yaşam tarzı , Nurettin'in anlattığı olaylar , gülüşmelerimiz , hiç bitmesini istemediğimiz eğlenceli ortamımız sofranın en büyük mezesi oldu zaten..

Hepsi de dünya tatlısı insanlar..İlk defa da görüşsek 2. defa da görüşsek asla uyum problemi yaşayamayacağınız karakterde olduklarını bilmenizi isterim..(Buluşmalara gelmekten çekinen arkadaşlarr..sizlere diyoruum )

Neyse..Tabi zaman kısıtlı, gideceğiz artık..Hesabı istedik , aklımız uçtu Maaşallah , bizden sonra kapatsalardı dükkanı olurdu yani Bar'ı zengin ettik , kalktık ve saatlerimize göre vedalaşarak evlerimize dağıldık

Bu arada adminimizden tüyolar da aldık hazır rakı sofrasındayken Gerçekten.. Bir sonraki buluşmamız için çok güzel planları var , bizim çok hoşumuza gitti..Ben söylemem sürpriz olsun Ya da kendi takdiridir , belki isterse söyler

Herşeyiyle dolu dolu bir gün geçirdik..Arkadaşlarıma ve Nuri Baba'ya tekrar teşekkürlerimi sunarak diğer durağımız olan Ankara'da en az İstanbul ve İzmir buluşmalarımız kadar güzel vakit geçirmeyi , bir sonraki buluşmamızda Ankara'ya gelecek olan üye sayımızın daha da artmasını ve böylelikle arkadaş ortamımızın genişlemesini temenni ediyorum..

Diğer fotoğraflarımız Nuri Baba'da , gelince onları da eklerim..
Okuduğunuz için teşekkürler..

Kendi savaşınızı açmalısınız, kendi düşüncelerinizin uğruna..
Düşünceleriniz yenilse bile, dürüstlüğünüz zafer çığlıkları atmalıdır bunun için..
gizz87 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 21 Temmuz 2009, 01:44   #2
Webmaster
Administrator

Webmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Blog Yazıları: 102
Rep Puanı: 247
Rep Derecesi : Webmaster has a spectacular aura aboutWebmaster has a spectacular aura aboutWebmaster has a spectacular aura about
Webmaster - MSN üzeri Mesaj gönder

Evet çok güzel bir buluşmaydı.
Tekrarı Ankara'da olacak
Okunmamış 21 Temmuz 2009, 02:37   #3
Suicide
"Administrator"
"Kill Them All"

Suicide - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 619
Rep Derecesi : Suicide is a name known to allSuicide is a name known to allSuicide is a name known to allSuicide is a name known to allSuicide is a name known to allSuicide is a name known to all

Güzel ve problemsiz bir gün geçmesine çok sevindim
Okunmamış 21 Temmuz 2009, 08:54   #4
asafir
Mus Geyiği

asafir - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 28
Rep Derecesi : asafir is on a distinguished road
asafir - MSN üzeri Mesaj gönder

çok güzel olmuş İzmir Buluşması darısı diğer buluşmaların başına
asafir isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 21 Temmuz 2009, 10:12   #5
Kampanya Kurdu
Guest

Kampanya Kurdu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

gerçekten sizin yazınızla sanki yanınızdaymışım gibi hissettim kendimi hafta sonu, güzel paylaşımınıza teşekkürler..
Okunmamış 21 Temmuz 2009, 10:22   #6
charles
Ala Geyik

charles - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 8
Rep Derecesi : charles is an unknown quantity at this point

ankaradakine ben de gelmeye çalışcam.ne zahmetlere girdiğimi söylemiyorum şimdiden,gelebilirsem öğrenirsiniz

charles isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 21 Temmuz 2009, 10:45   #7
İnsanYavrusu
~Fairy Tale~
(Jelibon)

İnsanYavrusu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 234
Rep Derecesi : İnsanYavrusu has a spectacular aura aboutİnsanYavrusu has a spectacular aura aboutİnsanYavrusu has a spectacular aura about

güzel bir buluşma olmuş
İnsanYavrusu isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 21 Temmuz 2009, 11:04   #8
Jamjit
"Administrator"
Seek The Red

Jamjit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Blog Yazıları: 2
Rep Puanı: 515
Rep Derecesi : Jamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of light
Jamjit - MSN üzeri Mesaj gönder Jamjit isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

Off be ne güzel geçmiş ben de döndüğümde Van gezimden kareler sunarım sizlere doğu-batı arası kültür köprüsü kurmuş oluruz

İkinci 35 liği benim adıma içtiniz de mi

Bi de darıldım valla 2 sefer aradım keyifler nasıl falan filan diye insan araya bi sokar s.mod unutmadı bizi Türkiyenin diğer ucundayken bile diye
Jamjit isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Okunmamış 21 Temmuz 2009, 11:08   #9
aysenurr
Emekli Mod Geyik

aysenurr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 4
Rep Derecesi : aysenurr is an unknown quantity at this point

ahhh ahhh çok güzel de sadece okumakla kalabiliyoruz ne yazıkki
Okunmamış 21 Temmuz 2009, 11:18   #10
pcsical10
Acemi Geyik

pcsical10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 0
Rep Derecesi : pcsical10 is an unknown quantity at this point
pcsical10 - MSN üzeri Mesaj gönder

Etiketler: , , ,

Bookmarks

Seçenekler
Stil