GeYiK MeRKeZi FoRuMu

GeYiK MeRKeZi FoRuMu (http://forum.geyikmerkezi.com/index.php)
-   Duyurular Ve Haberler (http://forum.geyikmerkezi.com/duyurular-ve-haberler/)
-   -   Yeni Bölümler Açıldı (http://forum.geyikmerkezi.com/duyurular-ve-haberler/26764-yeni-bolumler-acildi.html)

Webmaster 13 Temmuz 2008 22:25

Yeni Bölümler Açıldı

Sevgili geyikler,
Nuri Babanın bana attıgı mailden sonra gizz le konuştuk ve yeni bölümler açmaya karar verdik.

Açtıgımız bölümler ;
"Atatürk sayfası" , "Siyaset" , "Ilımlı islam-AB-BOP"

Nuri Baba nın attıgı mail:

Sevgili Dostlar; büyük emeklerle hazırladığınız bu siteye üyeliğimin kabul edilmesinden mutluyum...

Biliyorum ki, sitemizin adı "Geyik Merkezi"...Ancak, yaşadığımız ortam, 24 saat "geyik" yapılmaya elverişli değil...Ve yine biliyorum ki, "..bizim sitemiz geyik sitesi...beğenmeyen veya siteyi kendine uygun bulmayanlar,ayrılmakta özgürdürler.." de diyebilirsiniz ve de kesinlikle haklısınız....

Ancak; sitemizde bunca pırıl pırıl genç arkadaşlarımız varken, 12 Eylül yönetiminin dayattığı apolitizasyon operasyonuna bizler de katkı sağlamasak da..hiç olmazsa,ilgilenen gençlerimizi Ülke sorunlarıyla ilgili bir tartışma ortamına soksak ve birbirimize bilgi aktarımında bulunsak ve "akıl akıldan üstündür" mantığıyla birbirimizden bilgi adına yararlansak, fena mı olur?

Örneğin; bilgisayar konusundan,klavye kullanımına kadar şu iki günde öğrendiğimi sizlere anlatsam, şaşarsınız...

Durum bu olunca, hiç olmazsa "Ana bölüm başlıkları" altında "Atatürk sayfası" ve "Siyaset" ve de "Ilımlı islam-AB-BOP" gibi konularda gençlerimizi derinliğine inmeden, sohbet havasında aydınlatabilecek konuları açamaz mıyız?

Hurafelerin ve tarikatların cirit attığı Ülkemiz de, sadece "geyik"le yaşanmayacağını benden iyi biliyorsunuz ama "..bizim sitemiz,sadece geyikle yaşayanların sitesidir" deme hakkınıza da saygı duyduğumu belirtmek isterim...

Sizleri hiç tanımamama karşın, böylesi bir siteyi ve Ülkemizde ki ilk 50 sitenin içine girebilecek düzeye getirenlerin emeklerine duyduğum saygıyı da , sizlere yüksek değer biçtiğimi de gururla söyleyebilirim....

Bilgisayar konusunda öylesine cahilim ki, yazdığım yazıları renklendirmeyi veya koyulaştırmayı bile beceremiyorken, şayet sürçü-lisan etti isem affola....

Gözlerinizden öperim.....Sevgilerimle....

gizz87 13 Temmuz 2008 22:28

Nuri Baba'ya teşekkürlerimizi iletirken sizlerden de yeni açılan bölüm ve içerikleri hakkında duyarlılıklarınızı gösterip, bu konuları herhangi bir şekilde geyik malzemesi yapmadan ve aşırıya kaçmadan görüşlerinizi belirtmenizi rica ediyoruz..

ewajj23 13 Temmuz 2008 22:28

çk ii olmus teşekkrler

Jamjit 14 Temmuz 2008 00:11

daha konulara bakmadım ama hoş olmuştur elimde ne kadar doğruluğu kanıtlanmış bilgi varsa hepsini paylaşmaya çalışacağım

betüşş 14 Temmuz 2008 03:17

süper bncede atatürk kısmı çok gzl saolun

TuRKiShRaP 14 Temmuz 2008 06:54

TesekkurLer Nurı Baba SaoLasn Bızım Iıcn BnLarı Dusundugun Iıcn

NURİ BABA 14 Temmuz 2008 10:06

Dostlarımdan böylesine güzel sözcükler duyunca, inanın ki, yüreğim de bahar dalları yeşerdi....

Hepinize teşekkür ederim....İyi ki varsınız...:biliyorum:

betüşş 14 Temmuz 2008 10:11

Alıntı:

NURİ BABA Nickli Üyeden Alıntı (Mesaj 224081)
Dostlarımdan böylesine güzel sözcükler duyunca, inanın ki, yüreğim de bahar dalları yeşerdi....

Hepinize teşekkür ederim....İyi ki varsınız...:biliyorum:

sende ii ki varsın:gulme:

~ ŞiRiNE ~ 14 Temmuz 2008 12:27

ay babam benim :D çok guzel atmıssın maili ;) rica etsem benim s.mod olmam içinde webmastere bi ozel msj atabilir misin :D belki o zaman olur :p

admine ve tum emeği geçenlere tşkler ;)

seckin 14 Temmuz 2008 12:30

hayırlı olsun

WEZ Format +3. Şuan Saat: 09:41.