GeYiK MeRKeZi FoRuMu

GeYiK MeRKeZi FoRuMu (http://forum.geyikmerkezi.com/index.php)
-   Diziler (http://forum.geyikmerkezi.com/diziler/)
-   -   Aşkı Memnu 9 nisan 28.bölüm Özeti (http://forum.geyikmerkezi.com/diziler/42363-aski-memnu-9-nisan-28-bolum-ozeti.html)

Webmaster 9 Nisan 2009 22:10

Aşkı Memnu 9 nisan 28.bölüm Özeti
 
Kanal D’nin başrollerinde Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Nebahat Çehre ve Selçuk Yöntem’in oynadıkları, Halit Ziya Uşaklıgil’in ölümsüz eserinden uyarlanan reyting rekortmeni dizisi “Aşk-ı Memnu”nun bu bölümünde; Bihter ve Behlül arasındaki sınır tanımaz çekim, giderek daha tehlikeli bir hal alacak.

Bihter ve Behlül arasındaki sınır tanımaz çekim, giderek daha tehlikeli bir hal alıyor.
Bihter ve Behlül tutkuyla birbirlerine çekildikleri anda, Matmazel’le karşılaşırlar. Bihter bu tehdidi ortadan kaldırmak için harekete geçer.Ziyagil Holding için çalışan Nihat, bakanlığın açtığı ihaleyi kazanır ve holdingin adını gündeme taşır. Bu olayla birlikte Ziyagiller’e iyice hırslanan Hilmi, yenilgisinin acısını çıkaracak tehlikeli bir oyun oynamaya karar verir.Kumarda kaybeden Firdevs Hanım, şimdi de büyük kızının imkanlarını kullanmaya karar verir ama kendisini bekleyen büyük tehlikeden habersizdir.

Bihter’in doğum günü ailedeki herkes için farklı bir heyecan yaratır. Doğum günü kutlaması için hazırlıklar sürerken, Adnan Bey’in, yeni yaşında Bihter’e büyük bir sürprizi vardır.
Bihter ve Behlül arasındaki sınır tanımaz çekim giderek daha tehlikeli bir hal alırken, Behlül, Bihter’e karşı duygularından sıyrılmak için herkesi şaşırtan yeni bir karar verir.Birbirlerinden uzaklaşmak için attıkları her adım, Bihter ve Behlül’ü özlemle daha da yakınlaştırır. Behlül’ün Bihter’e doğum gününde vereceği anlamlı hediye, büyük bir kıvılcımı ateşler.

*Aşkı Memnu 9 nisan 28.bölüm Özeti

etiketler : 16 nisan aşkı memnu 29. bölüm fragmanı izle, 9 nisan aşkı memnu izle, Aşkı Memnu 28. bölüm fragmanı izle, aşkı memnu 28. bölüm özeti, aşkı memnu 29.bölüm fragmanı izle


WEZ Format +3. Şuan Saat: 01:04.

Powered by vBulletin® Version 3.8.6
Copyright ©2000 - 2018, Jelsoft Enterprises Ltd.
SEO by vBSEO 3.5.2 ©2010, Crawlability, Inc.
Copyright geyikmerkezi.com izinsiz kopyalanamaz