GeYiK MeRKeZi FoRuMu  
Geyik forumvideo mail
Geri git   GeYiK MeRKeZi FoRuMu > Bloglar > REİSS

Bu Blogu Derecelendir

hönkkkkkkkk

Submit "hönkkkkkkkk" to Facebook Submit "hönkkkkkkkk" to Google Submit "hönkkkkkkkk" to Digg Submit "hönkkkkkkkk" to del.icio.us
11 Nisan 2011 01:52 'de REİSS tarafından yayınlandı.

haykırmak istiyorum sıkıldım demek istiyorum ama nereye el atsam aradığım yalnızlık yok tek kalmayı kafa dinlemeye okadar ihtiyacım varki ne güzel gelecek kaygısı olmadan geçmişi düşünmeyi sevmeden kusurumla basurumla iyiydim lan ben yaş arttıkça noluyoruz lan demeye başladım en iyisi en iyisi yazacak bişey için bile düşünüyorum neyse bu saçmalalamak bu sıkıntıma iyi geldi yarın erken kalkcam yine onu da geçtim bir de off istediklerimde pek olmuyor kafam karınca yuvası gibi gidiyorumlan yatağa ama sabah erken kalkacağıma bilmek ona bile gitmeme engel başlarım anasını satayım ya neyse yarın silerim seni
CevaplandırıldıKategorisiz
Görüntüleme 2763 Yorumlar 2
« Önceki     Anamenü     Sonraki »
Toplam Yorum 2

Yorumlar

1. Old Comment
    Webmaster - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Sende mi psikopata bagladın kendini
    11 Nisan 2011 09:52 'de Webmaster tarafından yayınlandı. Webmaster isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)
  2. Old Comment
    REİSS - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    unutmuşum ben bunu harbi o ara neydi sıkıntı hee galiba uzaklaştırma dilekçesi veriliyordu dekanlığıa o ara mıydı neydi :d
    4 Haziran 2011 16:50 'de REİSS tarafından yayınlandı. REİSS isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)

Total Trackbacks 0

Trackbacks

WEZ Format +3. Şuan Saat: 13:23.