GeYiK MeRKeZi FoRuMu  
Geyik forumvideo mail
Geri git   GeYiK MeRKeZi FoRuMu > Bloglar > paranoyak.kuqla

Bu Blogu Derecelendir

Hep biraz eksik -tik.

Submit "Hep biraz eksik -tik." to Facebook Submit "Hep biraz eksik -tik." to Google Submit "Hep biraz eksik -tik." to Digg Submit "Hep biraz eksik -tik." to del.icio.us
1 Nisan 2011 23:13 'de paranoyak.kuqla tarafından yayınlandı.

Biz hiç bir zaman birlikte tam olmadık. Hep biraz eksiktik,biraz yarımdık. Okumaya başladığın bir kitabın yarısında bırakırsın ya, öyledik işte.
Hep bir köşede durdum o kitap gibi. Bir kere bile açıp okumaya zahmet göstermedin. Uzaktan uzağa izledim yaptıklarını, hiç değişmedin. Yeri geldi şaşırttın yeri geldi harcadın beni.
Mesela bizim hiç şarkımız olmadı. O mutlu çiftlere benzemiyorduk. İmkansızdık biz.
Hani olmayacağını bildiğin ama bir o kadar da istediğin şeyler olur ya.. Sen benim için öyleydin işte.
Sen bunu hiç anlamadın. İşin en kötü yanıda hiçbir zaman anlamayacaksın.
Bu insanı delirtebilicek şekilde insanın içine işleyen acıyı, ben vücudumda benim bile bilmediğim yerlere gömdüm.
Sana dair hiçbir dokunuş kalmadı bedenimde.
Hiçbir zaman bilmeyeceksin senin için neler yaptığımı, görmeyeceksin artık o sana umutla bakan gözlerimi ve hissedemiceksin sana her dokunduğumda o hissettiğim mutluluğu.
Kabul etmeliyim ki geçmişte hissettiğim bir tenin şimdi bir başka ellerin hissetmesi beni yıpratıyor. Biliyorum, artık bazı şeyler için olması gerektiğinden de geç.
Hep bir keşkeyle yaşamak ve her sabah ayrı bir umutla kalkmak insanı yoruyor. Yaşadığımız en küçük anları ben daha dün gibi hatırlarken, senin en akılda kalıcı olayları bile unutman garip değil mi?
Hiç mi sevmedin beni, hiç mi düşünmedin benimle geçirdiğin onca günü? Hep mi eksik hatırlayacaksın beni, hiç mi anı yok benden sana dair..
Benim bir saniye bile aklımdan çıkmayan yaşadığımız olaylar varken hiç mi acımayacak için o adamı hissederken? Benden kalan eksikliklerini o karşındaki adamla mı tatmin etmeye çalışacaksın?
Eğer gerçekten bu kadar çabuk silindiyse dudaklarındaki izim, üzerine sinmiş kokum ve gözlerinin içine baktığımda ki mutluluk sen beni hiç sevmemişsin.
Sevmiştim deme, cevabın içinden kafamda onlarca soru işareti bırakma. Bana daha fazla acı vermekten vazgeç artık. Bırak ben senden kalan ve yerine gelen kimsenin dolduramicağını boşluklarınla, eksiklerinle yoluma devam ediyim.
Yüzümdeki gülüşü çalma, vücudumun içinde dolaşan seni ayır benden artık.
Daha fazla gücüm kalmadı benim bunu taşıyabilicek. Ne sen geri dön bundan sonra ne de ben.
Bir ayrılığı daha kaldıramayacak yorgunluk var üzerimde, senin bıraktığın. O kadar çok eksik içinde, verdiğin acılar o kadar tam, o kadar gerçek ki.
Doğruluğunu kanıtlayamadığım onca duygu arasında sana olan aşkım o kadar sahi ve o kadar temiz ki.. Kirletmeye korkuyorum.
Belki kirlenir bir kaç beden sonra fakat o bedenlerden hiç biri senin gibi öpmeyecek, hissetmicek hücrelerime kadar ve senin kadar yarım bırakmayacak belkide beni..
Ama olsun..
Pişman değilim yaşadıklarımdan ve seni sevdiğimden. Pişman olduğum bir konu varsa o da yaşayabiliceğimiz ve birbirimizi tamamlayabiliceğimiz duygular varken bu şekilde nokta koymamız.
Sorun değil benim için, bizim hikayemizde böyle olsun.

Hep biraz yarım,
Hep biraz eksik
-tik.
CevaplandırıldıKategorisiz
Görüntüleme 1939 Yorumlar 0
« Önceki     Anamenü     Sonraki »
Toplam Yorum 0

Yorumlar

Total Trackbacks 0

Trackbacks

WEZ Format +3. Şuan Saat: 00:22.