GeYiK MeRKeZi FoRuMu  
Geyik forumvideo mail
Geri git   GeYiK MeRKeZi FoRuMu > Genel > Atatürk sayfası

Atatürk sayfası Atatürk Sayfamız

Yeni Konu aç  Cevapla

Seçenekler Stil
Alt 26 Nisan 2009, 18:23   #1
gizz87
Administrator

gizz87 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Blog Yazıları: 2
Rep Puanı: 282
Rep Derecesi : gizz87 is a jewel in the roughgizz87 is a jewel in the roughgizz87 is a jewel in the rough
Standart Özür Dileriz Ata'm..

Özür Dileriz Ata'm..

Özür Dileriz Ata'm..
80 YIL ÖNCE

'Ne mutlu Türküm diyene'
M.K. ATATÜRK

80 YIL SONRA

'Sen ne mutlu Türküm dersen oda ne mutlu kürdüm der. Türklük yerine Türkiyelilik bilinci yerleştirilmelidir.'
Tayyip Erdoğan

'Cumhuriyetin ilanı İstanbul un tarihi değerini ve saygınlığını düşürmüştür.'
Kadir Topbaş

Kürtlerin geleceği ve özgürlüğü için Türk askerinin kanının oluk oluk akması gerekir.'
Leyla Zana

Toprak tek başına bir anlam ifade etmiyor. APO Türklere Allahın bir lütfüdür.
İnsanları öldürmek yerine Kürtlere istedikleri toprakları vermek gerekir.'
Ahmet Altan

Atatürk öldüğünden beri hala zenginlik ve özgürlük üretemiyorsak sebebi Kemalizm'dir. '
Ahmet Altan

Memleketi bir çift kadın memesine satarım.'
Ahmet Altan

Türkiye, sadece Türklere bırakılmayacak kadar önemli bir ülkedir.'
M.Ali Birand

Vatan sevgisi nedir ki? Vatanı seveceğinize gidin evde karınızı sevin.'
Çetin Altan

Kimse söylemiyor bari ben söyleyeyim. Türkiye'de 1 milyon Ermeniyle 30 bin Kürt katledildi.'
Orhan Pamuk

Türk Silahlı Kuvvetlerine karşı sırtımızı Amerika'ya dönmeliyiz.'
Fetullah Gülen

Boğazlar milletler arası bir komisyona devredilmelidir. '
Rahmi Koç

__._,_.___
HALA HİÇBİR ŞEY YAPMADIĞIMIZ İÇİN ÖZÜR
DİLERİZ ATAM...

Kendi savaşınızı açmalısınız, kendi düşüncelerinizin uğruna..
Düşünceleriniz yenilse bile, dürüstlüğünüz zafer çığlıkları atmalıdır bunun için..
gizz87 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 26 Nisan 2009, 19:23   #2
esmer sheker
Mus Geyiği

esmer sheker - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 20
Rep Derecesi : esmer sheker is on a distinguished road
esmer sheker - MSN üzeri Mesaj gönder

Böyle lanet herifleri bu toprak (!) üzerinde yaşattığımız için çook özür dileriz ATA'M..
Alt 26 Nisan 2009, 23:48   #3
Jamjit
"Administrator"
Seek The Red

Jamjit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 515
Rep Derecesi : Jamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of lightJamjit is a glorious beacon of light
Jamjit - MSN üzeri Mesaj gönder Jamjit isimli Üyeye Skype üzeri Mesaj gönder

hala bunları ağzının suyu akarak zombi gibi dinleyip koyun gibi peşlerinden gidenleri durduramadığımız için özür dileriz.
Jamjit isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 27 Nisan 2009, 01:58   #4
Suicide
"Administrator"
"Kill Them All"

Suicide - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 619
Rep Derecesi : Suicide is a name known to allSuicide is a name known to allSuicide is a name known to allSuicide is a name known to allSuicide is a name known to allSuicide is a name known to all

Arkadaşlar belki bana çok kızacaksınız bu görüşlerin hepsine tabii ki karşıyım karşı olmayan vatan hainidir ancak....

Orhan Pamuk' un dediği doğrudur zirâ katliam farklı soykırım farklıdır Türkiye' de olmasa bile Osmanlı' da Ermeniler' in büyük bi bölümünün katledildiği doğrudur. Tabii ki zevk için veya herhangi bir çıkar için değil. Bu greve karşı lokavt ilan etmeye benzer. Tekrar sölediğim gibi Orhan Pamuk' un sölediği doğrudur sadece Ermeni kısmında Kürt kısmını bilemiyorum. Fakat diğer görüşler, söylenenler beni gerçekten çok derinden yaraladı hala bu tür insan müsvettelerinin peşinden giden ve her söylediklerine yargılamadan doğrudur diyebilecek kadar karaktersiz insanların içinde yaşadığım için çok üzüldüm. Özellikle Leyla ZANA' nın sözleri gerçekten çok acı verici bu ülkeyi senin dedenle beraber aldı bizim dedelerimiz o sölediğin laftaki oluk oluk kanı akması gereken kişilerin arasında yer aldı senin atan şimdi nasıl bu kadar yüssüzce böle şeyler konuşabiliyorsun anlamış değilm çok üzücü

Keşke burda olsan ATAM....

Eline Emeğine Sağlık Gizem Abla...
Alt 27 Nisan 2009, 02:25   #5
RosEn
Mus Geyiği

RosEn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 45
Rep Derecesi : RosEn is on a distinguished road

Benim, böyle insan müsveddelerine direk ana avrat küfür edesim geliyor ama malumunuz site ortamımız ve terbiyem el vermiyor. Bu yüzden yorum yapmıyorum..

Ama Senin Emanetine Hıyanet Edenleri İndiremediğimiz İçin Özür Dileriz Paşam...
senin her gidişinde sürgün oluyorum ben
en kötüsü aslında gitmeden sürgün olmak
içimi acıtıyor böyle öksüz yaşamak
HANİ GİTMESEK DİYORUM...

RosEn isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 27 Nisan 2009, 16:51   #6
ToLgaRaP2007
Geyik Bölümü Mod'u
^^RapStaR**

ToLgaRaP2007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 500
Rep Derecesi : ToLgaRaP2007 is a glorious beacon of lightToLgaRaP2007 is a glorious beacon of lightToLgaRaP2007 is a glorious beacon of lightToLgaRaP2007 is a glorious beacon of lightToLgaRaP2007 is a glorious beacon of lightToLgaRaP2007 is a glorious beacon of light

Alıntı:
suicide Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
Arkadaşlar belki bana çok kızacaksınız bu görüşlerin hepsine tabii ki karşıyım karşı olmayan vatan hainidir ancak....

Orhan Pamuk' un dediği doğrudur zirâ katliam farklı soykırım farklıdır Türkiye' de olmasa bile Osmanlı' da Ermeniler' in büyük bi bölümünün katledildiği doğrudur. Tabii ki zevk için veya herhangi bir çıkar için değil. Bu greve karşı lokavt ilan etmeye benzer. Tekrar sölediğim gibi Orhan Pamuk' un sölediği doğrudur sadece Ermeni kısmında Kürt kısmını bilemiyorum. Fakat diğer görüşler, söylenenler beni gerçekten çok derinden yaraladı hala bu tür insan müsvettelerinin peşinden giden ve her söylediklerine yargılamadan doğrudur diyebilecek kadar karaktersiz insanların içinde yaşadığım için çok üzüldüm. Özellikle Leyla ZANA' nın sözleri gerçekten çok acı verici bu ülkeyi senin dedenle beraber aldı bizim dedelerimiz o sölediğin laftaki oluk oluk kanı akması gereken kişilerin arasında yer aldı senin atan şimdi nasıl bu kadar yüssüzce böle şeyler konuşabiliyorsun anlamış değilm çok üzücü

Keşke burda olsan ATAM....

Eline Emeğine Sağlık Gizem Abla...

turkler hıc bır zamn katlıam yapmamıstır bız dusmanla savasırken bızı arkamızdan vuran ermenıler

bu sozlerı soleyenler tabıkı TURK degıldır tabıkı satılık ınsanlardır

Silah korkakta, yönetim akılsızda olursa işler bozulur.
ToLgaRaP2007 isimli üyemiz çevrimdışıdır. (Offline)   Alıntı ile Cevapla
Alt 29 Nisan 2009, 19:54   #7
Suicide
"Administrator"
"Kill Them All"

Suicide - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 619
Rep Derecesi : Suicide is a name known to allSuicide is a name known to allSuicide is a name known to allSuicide is a name known to allSuicide is a name known to allSuicide is a name known to all

Alıntı:
tolgarap2007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster
turkler hıc bır zamn katlıam yapmamıstır bız dusmanla savasırken bızı arkamızdan vuran ermenıler

hiç bi zaman katliam yapmamıştır ??? Nasıl bu kadar kendinden emin konuşabiliyosun anlamış değilim aralarındamıydın ???
Alt 29 Nisan 2009, 23:45   #8
Bb_betta_
Guest

Bb_betta_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Atam sen bize bu cumhuriyeti emanet ettin bizler de.......

Seni çok özlüyoruz Atam çok.

Alıntı:
tolgarap2007 Nickli Üyeden Alıntı Mesajı göster

tolgarap2007 bir noktada seni düzeltiyim Türkler hiçbir zaman SOYKIRIM yapmamışlardır KATLİAM değil
Alt 30 Nisan 2009, 01:02   #9
NURİ BABA
"Baba Geyik"

NURİ BABA - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)

Rep Puanı: 155
Rep Derecesi : NURİ BABA has a spectacular aura aboutNURİ BABA has a spectacular aura about

Bu konuyla ne kadar ilgili bilmiyorum ama eğer bu günlerde ülkemizin yüzakı olan insanların yanında olamıyorsak, biz neye yararız ki...

Ben bu maili gönderdiğim de, polis Sayın Haberal'ın bigisayarını kontrol ediyordu...

"Ben yanmasam, sen yanmasan, biz yanmasak...Nasıl çıkar karanlıklar aydınlığa..." dedi Nazım Usta..

SAYIN HABERAL ;

BİLİYORUM Kİ ŞU AN BU MAİLLERİ OKUMA OLANAĞINIZ YOK...GÖZLERİM AĞLAMAKTAN VE HIRSIMDAN KAN ÇANAĞINA DÖNSE DE , SİZE OLAN DESTEĞİMİ VE DERİN SAYGIMI BELİRTMEDEN GEÇEMEYECEĞİM...

KANALB'YE YÖNELTTİĞİM BİR ELEŞTİRİDEN DOLAYI, BENİ BİZZAT ARAYARAK, 6 DAKİKA KONUŞMA LUTFUNDA BULUNARAK, BU EMEKLİ AMELEYE, YAŞAMININ EN BÜYÜK ONURUNU VERMİŞTİNİZ...

GÖZALTINA ALINMANIZ KONUSUNDA HİÇBİR YORUMDA BULUNMAYACAĞIM...ZİRA, YAPILACAK HER TÜRLÜ YORUM, SOYSUZLUĞA VE VATANA İHANETE VERİLMİŞ BİR PAYEDİR...

SİZİ, SADECE BENİM GİBİ BİR AMELE DEĞİL, TÜM DÜNYA TANIYOR,SEVİYOR VE ÖNÜNÜZDE SAYGIYLA EĞİLİYORSA, SORGUYA ALINMANIZA YAPILAN HER BİR ELEŞTİRİ, SORGUCULARI ADAM YERİNE KOYMAK DEMEK OLACAKTIR...

ALTIN'IN, ÇAMURDA DA PASLANMAYACAĞI GERÇEĞİNDEN HAREKETLE, SONUNDA ÖLÜM DE OLSA, SONUNA KADAR SİZİN YANINIZ DA OLMAKTAN BÜYÜK ONUR DUYACAĞIM...

BU BAYRAK ALTINDA YAŞAYANLARA HİZMET EDENLERİN TOPRAĞI İÇİN ÖLÜNMEZSE, ÖLÜMÜN BİLE BİR ANLAMI KALIR MI Kİ...

ADALETİN YERİNİ BULACAĞI GİBİ SAFSATALARA ARTIK İNANMIYORUM...

ADALET OLSAYDI, YÜREĞİMLE SEVİP SAYGI DUYDUĞUM , VARLIĞIYLA ONURLANDIĞIM SAYIN HABERAL, SORGUYA GÖTÜRÜLÜR MÜYDÜ ?

EN İÇTEN SEVGİ VE SAYGILARIMI SUNUYORUM....

Sevgili gençler...Özümüze sahip çıkalım...Başkalarının sözlerine bakıp yanlış sözcüklerle birbirimizi yaralamayalım...

Vatan Gazetesinin İnternet sayfasına , 1915 yılında Ermeni çetecilerin 650 bin Türk-Kürt vatandaşımızı katlettiklerini ama Türkleri "soykırımcı" olarak göstermek gibi aşağılık yalana başvurduklarını...oysa o dönemler de, Ermeni vatandaşlarımızdan "Nazır" yani "Bakan" bile olduğunu...Yönetim de ki Ermenilerin sayısının bile bilinemediğini yazmış ve...Osmanlı, savaşın en zorlu döneminde Ermenilerce sırtından hançerlenmiş ve sadece hançerleyenleri tehcire zorunlu kalmıştır...demiştim...

Bana yanıt olarak, 650 bin Türk-Kürt ün katlini "Amma da attın ha" diye veren birine..." Bre soysuz..650 bin için attın diyen sizin gibi soysuzlar, Türklerin 1,5 milyon Ermeniyi o dönemde nerede bulupta katlettiklerini ve bu ermenilerin mezarlarının nerede olduğunu söyliyebiliyor musunuz da bana "attın" diyerek Ermeni çanak yalayıcılığı yapıyorsun" dedim ve benim yorumuma gelen destek mesajlarından sonra "özürcü şerefsizler"in sesi kesildi...

İşte böyle gençler...

Korkunun ecele faydası yoktur...

Bookmarks

Seçenekler
Stil